Od pátku 18.12. včetně slaví naše showroomy Vánoce a jsou zavřené. Odpočaté Vás přivítají 4. ledna. Přejeme Vám pěkné svátky.

+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Orientační vzorník látek markýz

Veškeré markýzy umíme dodat už ve 300 dekorech. Od elegantních jednobarevných po žluto – modro – zeleno – červeno proužkované. Vzorníky proto berte jako inspiraci. Na showroomu nebo i u vás doma si látky a barvy doslova osaháte. Standardně nabízíme také látky s UV ochranou.

Nové látky od roku 2018

Nově nabízíme i látky DICKSON. Využívají technologii ochrany látky NPP (Nanotechnology Protection Process). Ta výborně chrání látku proti vodě, špíně i plísním. Zajišťuje barevnou stálost a pohltí 95 % slunečního záření (tepla). Látka tak vydrží krásná klidně 10 – 15 let.

Dodáváme i stejně kvalitní látky Satler.

Látky Satler

Látky odebíráme od renomovaného výrobce SATTLER z Rakouska. Všechny látky standardně dodáváme se speciální impregnací proti plísním, UV ochranou proti slunečnímu záření s faktorem 80 a stabilizátory na ochranu barvy proti vyšisování. Látky tak vydrží krásné 10 až 15 let.

Zadejte nám poptávku. Cenová nabídka zdarma.

Zdarma pro Vás zpracujeme nabídku, nebo představíme všechny dostupné produkty. na Vaše požadavky či podněty budeme reagovat v co nekratším termínu.

10 + 6 =