Pobočka Přelouč má v pátek 29.9. zavřeno. Děkujeme za pochopení.

+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Vnitřní stínicí technika

Dodáváme a instalujeme vysoce funkční vnitřní stínící techniku do oken jak pro domácnosti, tak pro firmy. V našem sortimentu naleznete klasické i moderní typy žaluzií a rolet, trendy japonské stěny nebo třeba romantické římské rolety. Rolety či žaluzie zajistí dostatečnou tepelnou rovnováhu zejména v místnostech, do kterých přímo „praží“ slunce.

Estetické možnosti, které nabízejí látkové rolety nebo vertikální žaluzie, ocení především ženy. Navíc velké množství vzorů a dekorů jistě využijete při ladění vašeho bytu do nejmenšího detailu. 

Navštivte nás v jednom z našich howroomů a dopřejte si tu nejlepší vnitřní stínící techniku, která vám v interiéru vytvoří stín a zajistí soukromí. Sestavíme pro vás nabídku přímo na míru vašemu interiéru. 

Přečtěte si články o vnitřní stínící technice všech typů oken

Cenová nabídka zdarma
Působíme ve východních Čechách, Olomouci, Praze a Liberci (na ose Hradec Králové - Třebechovice p.O. - Pardubice - Kolín - Poděbrady - Praha - Liberec).

Zadejte nám nezávaznou poptávku

Zdarma pro vás zpracujeme nabídku, nebo představíme všechny dostupné produkty. Ozveme se vám zpět obratem, nejpozději následující pracovní den. Vaše kontakty nikomu třetímu nepředáme.

    Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.