+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Venkovní stínicí technika

Dodáváme a instalujeme vysoce funkční venkovní stínící techniku jak pro domy či byty, tak na terasy. V našem sortimentu naleznete různé typy venkovních žaluzií, venkovních rolet i veškeré zastínění na pergoly a terasy. Velice oblíbenou variantou jsou látkové venkovní žaluzie, které skvěle stíní a zároveň pomáhají udržet v interiéru příjemnou teplotu. 

Estetické možnosti, které nabízí venkovní stínící technika, jistě ocení především ženy. Muže zase potěší technické vychytávky a možnost jednoduchého ovládání pomocí chytrého telefonu.

Navštivte nás v jednom z našich showroomů a dopřejte si tu nejlepší vnější stínící techniku, která vám doma zajistí soukromí a vytvoří příjemné klima. Sestavíme pro vás nabídku přímo na míru vašemu domu.

Přečtěte si články o venkovní stínící technice

Cenová nabídka zdarma
Působíme ve východních Čechách, Olomouci, Praze a Liberci (na ose Hradec Králové - Třebechovice p.O. - Pardubice - Kolín - Poděbrady - Praha - Liberec).

Dotace na venkovní žaluzie a rolety

Víte, že od 15. 10. 2018 můžete z programu Nová zelená úsporám získat dotace na venkovní žaluzie a rolety až 1000 Kč/m2 z plochy okna.

Zadejte nám nezávaznou poptávku

Zdarma pro vás zpracujeme nabídku, nebo představíme všechny dostupné produkty. Ozveme se vám zpět obratem, nejpozději následující pracovní den. Vaše kontakty nikomu třetímu nepředáme.

    Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.