Pobočka Přelouč má v pátek 29.9. zavřeno. Děkujeme za pochopení.

+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Sítě proti hmyzu

Kvalitní sítě proti hmyzu do oken i dveří

Vyrobíme a dodáme sítě proti hmyzu na každé okno i dveře, ať už jsou ze dřeva, plastu nebo hliníku. Sítě vyrábíme vždy na míru a pro konkrétní rozměr a tvar okna.

Sítě Dopos jsou prakticky bezúdržbové a vydrží bez problémů 15 let, protože používáme pevnou síťovinu vyztuženou skelnými vlákny a kvalitní profily. Nestane se vám, že by se síťka rozpadala nebo že by ji „prožral“ hmyz. Naše sítě slouží léta i v hájenkách nebo lesních chatách.

Sítě použijete na vstupní, balkonové i terasové dveře nebo francouzská a špaletová okna. Vyberete si barvu sítě i rámu nebo bezbariérové sítě NoBarrier a elegantní plisé. Myslíme i na čtyřnohé členy domácnosti a uděláme jim v sítích průchod. Sítě vyrábíme vždy na míru. Efektivně fungují jako záchytné zařízení – hmyz vám nepůjde dovnitř a váš milovaný papoušek zase nevyletí ven.

Jaké používáme materiály

  • Rámy sítí vybíráme vyrábíme z extrudovaného hliníkového profilu. 
  • Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem, takže je opravdu vysoce odolná.

Barvy rámu

Nejběžnější barvou rámu je bílá (RAL 9016) a hnědá (RAL 8017). Jsou to základní barvy, po kterých sáhne 95 % lidí, protože nenarušují ráz interiéru. Barvu rámu si ale můžete sami vybrat dle stupnice RAL. Vyrobíme vám rám přesně podle vašich představ.

Sítě proti hmyzu, které myslí na vaše čtyřnohé mazlíčky

  • Umíme a běžně děláme sítě proti hmyzu s průchodem pro psy a kočky.
  • Průlezy do síťových dveří jsou koncipovány na psa s 30 cm v kohoutku.
  • Pokud máte o něco většího či širšího mazlíčka, kontaktujte nás – bude potřeba vymyslet individuální řešení.

Dodáváme také sítě do dveří s pevnější síťovinou, která běžně vydrží plácání psí tlapkou. Pokud máte kočky, kterým chcete pomocí sítě zamezit v úniku z/do bytu, je lepší zavírat dveře. Kočky mají ostré drápky, kterými síť za krátkou chvílí zničí, protože po ní budou šplhat.

Reference

Dobrý den, dnes u nás pan Bendák namontoval sítě proti hmyzu do oken. Odvedl rychlou a výbornou práci, bez potíží si poradil i s obložením oken po zateplení (na rozdíl od jiných firem, které tvrdily, že to není možné...), přidal i mnohé dobré a cenné rady. Děkujeme za jeho práci i firmě za vhodné a potřebné výrobky vyrobené v krátké době.
Jandošovi, Praha

Vše, co vás zajímá o sítích

Máme pro vás odpovědi na nejčastější otázky o sítích proti hmyzu. Potřebujete vědět, jak zaměřit síť do střešního okna? Chcete speciální síť, protože máte domácí mazlíčky? Zajímá vás, jestli sítě zasíláme poštou? Nebo jestli si je můžete vyzvednout přímo u nás osobně?

Cenová nabídka zdarma
Působíme ve východních Čechách, Olomouci, Praze a Liberci (na ose Hradec Králové - Třebechovice p.O. - Pardubice - Kolín - Poděbrady - Praha - Liberec).

Zadejte nám nezávaznou poptávku

Zdarma pro vás zpracujeme nabídku, nebo představíme všechny dostupné produkty. Ozveme se vám zpět obratem, nejpozději následující pracovní den. Vaše kontakty nikomu třetímu nepředáme.

    Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.