+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Showroom

Vzorková prodejna v Přelouči u Pardubic

Nejlepší obrázek si člověk udělá na vlastní oči a není nad možnost všechno si vlastnoručně „osahat“. Z těchto důvodů jsme vybudovali vzorkovnu, ve které vám na ploše tří bytů fyzicky předvedeme nejmodernější typy plastových, dřevěných i hliníkových oken a jejich příslušenství, široký sortiment vnitřní i venkovní stínící techniky a sítí proti hmyzu.

Snažili jsme se o co nejrealističtější pojetí expozice, proto je maximum vystavených výrobků zabudováno plně funkčním způsobem tak, abyste o nich získali co nejlepší představu. Ve vzorkovně je stálá služba pracovníků obchodního oddělení, kteří se těší na vaši návštěvu.

Vzorkovnu najdete na ulici Chrudimská 1577 v Přelouči. Dostanete se k nám jednoduše: ve směru od Pardubic “hned za cedulí Přelouč” odbočíte doleva a jste u nás. V pracovní dny máme běžně otevřeno od 9 do 17 hod. 

Zadejte nám nezávaznou poptávku

Zdarma pro vás zpracujeme nabídku, nebo představíme všechny dostupné produkty. Ozveme se vám zpět obratem, nejpozději následující pracovní den. Vaše kontakty nikomu třetímu nepředáme.

Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.