+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

O firmě

Dopos Přelouč s.r.o.

Nejen okna …
… ano, to přesně vyjadřuje zaměření firmy DOPOS Přelouč a nejlépe vystihuje oblasti její činnosti.
Firma DOPOS má ve svém portfoliu okna. Okna kvalitní, tuzemské výroby, se všemi aspekty špičkových výrobků.
Ale proč nejen okna …? Protože obchodníci z DOPOSu vám poradí s výběrem profilů, skel i příslušenství a vnesou světlo do nejširšího sortimentu stínící techniky a designových okenních doplňků v ČR. Firma se postará kompletně o celou dodávku.
Firma DOPOS má ve svém portfoliu sítě proti hmyzu, žaluzie, rolety a parapety. Je výrobcem a prodejcem těchto doplňků k okenním a dveřním otvorovým výplním. Sortiment stínící techniky je komplexní a zahrnuje venkovní a vnitřní žaluzie a rolety, dále sítě proti hmyzu do oken i do dveří a v neposlední řadě venkovní a vnitřní parapety.
A nejen to! Specifické místo v nabídce DOPOSu mají produkty určené pro moderní stínění. Jedná se o designově, esteticky a také funkčně propracované špičkové a exkluzivní rolety a žaluzie.
Firma DOPOS působí po celé České republice a abychom byli vám, našim zákazníkům blíže, budujeme průběžně síť obchodních zastoupení a poboček. V současné době nás naleznete ve městech Slaný, Kolín a také v domovském městě společnosti, kterým je Přelouč.

Z historie společnosti

Počátky společnosti DOPOS Přelouč s.r.o. se datují do roku 1994, kdy nynější jednatelé společnosti začali při zaměstnání jako fyzické osoby vyrábět sítě proti hmyzu. V roce 2001 byla založena společnost s ručením omezeným a přibyli první zaměstnanci. Záběr společnosti se rychle zvětšoval, což vedlo v roce 2005 k zakoupení výrobního areálu. To umožnilo postupně rozšířit sortiment o výrobu okenních parapetů a zejména stínící techniky – interiérových a exteriérových žaluzií. Společnost se orientovala zpočátku převážně na velkoobchod, v roce 2011 však byla vystavěna nová vzorkovna s plochou 150 m2 a vzniklo maloobchodní oddělení. V souvislosti s tímto krokem byla nabídka výrobků rozšířena o dodávky otvorových výplní – oken a dveří, plissé rolet a špičkové stínící techniky, zejména rakouské značky LEHA, která je orientovaná na technicky dokonalé výrobky vysokého standardu. V současné době tak firma DOPOS Přelouč s.r.o. nabízí ucelený sortiment cenově výhodných i exkluzivních výrobků stínící techniky, plastových, dřevěných i hliníkových oken a veškerého příslušenství k nim.