Pobočka Přelouč má v pátek 29.9. zavřeno. Děkujeme za pochopení.

+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Garážová vrata Trido

Hlavní požadavky na garážová vrata jsou jednoduché: ať spolehlivě fungují, dobře vypadají, pohodlně se ovládají a jsou bezpečná i pro děti. To přesně splňují vrata TRIDO. Dodáváme je proto, že padnou malé i velké garáži s dílnou a nevyžadují opravy.

Dobře těsní, takže do garáže nefouká ani nezatéká. A kdyby náhodou nefungovala elektřina, díky pružinovému mechanismu je bez problémů otevře i dítě. Poradíme s výběrem, zdarma na místě zaměříme a bezchybně namontujeme.

Garážová vrata Trido vašemu domu padnou

 • garážová vrata Trido dodáme běžně už do 2 – 6 týdnů
 • poskytujeme rozšířenou 5 letou záruku (při každoroční údržbě naším technikem)
 • vhodné barvy a dekory najdeme pro každý dům
 • vrata dodáme vždy na míru
 • vrata umíme i pro opravdu velké garáže (6 metrů šířky)
 • na přání k vratům dodáme i boční nebo integrované dveře
 • vrata mají bezpečný způsob spojení lamel, aby si v nich třeba děti nemohly skřípnout prsty
 • instalaci zvládáme za necelý 1 den

Samozřejmě doporučíme vrata na zabezpečené dálkové ovládání, ať v zimě nemusíte do chumelenice a také si zbytečně nenosíte do garáže špínu ze silnice. 

Sekční vrata jsou super volbou vždycky – nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro výměnu původních vrat za modernější. Nehodí se, když potřebujete využít prostor pod stropem garáže.

Cenová nabídka zdarma!
Působíme ve městech Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Slaný, Kolín, Kutná Hora, Praha, Čáslav, Kladno a Přelouč.

Sekční garážová vrata TRIDO Style

Sekční garážová vrata Trido Style

Sekční garážová vrata TRIDO Style jsou nadstandardně vybavená. Díky jejich maximální šířce a výšce vyhoví téměř 100 % garáží, dvougaráží i garážím pro dodávkové vozy. 

 • Maximální šířka: 600 cm
 • Maximální výška: 313 cm

Velkou výhodou je také nepřeberné množství barev a povrchových designů, díky čemuž můžete svá nová vrata perfektně sladit s fasádou i okny svého domu. 

Sekční garážová vrata TRIDO Easy

Sekční garážová vrata Trido Easy

Tato sekční garážová vrata – TRIDO Easy – se řadí mezi velice oblíbený typ vrat. Jedná se nejekonomičtější verzi vrat TRIDO. I přes jejich nízkou pořizovací cenu je jejich kvalita na vysoké úrovni.

Při instalaci těchto vrat je vyžadováno alespoň nadpraží a ostění. Svými rozměry tato vrata vyhovují naprosté většině běžných garáží. 

Garážová vrata TRIDO Easy dodáváme ve všech standardních barevných provedeních a s jakýmkoliv sekčním panelem. Stačí si jen vybrat.

Sekční garážová vrata TRIDO Evo

Garážová vrata Trido Evo

Potřebujete nová garážová vrata bez bourání? Pak potřebujete vrata TRIDO Evo. Jedná se o ideální vrata pro rekonstrukce domů.

Veškerou nutnou instalaci a montáž garážových vrat TRIDO Evo zvládneme bez bourání původních zárubní a jakýchkoliv jiných stavebních úprav. Nečeká vás tak žádné zapravování zdí, domlouvání zedníků a uklízení nepořádku. Za pouhé 3 hodiny máte nová garážová vrata. A to je přece paráda.

Rám garážových vrat TRIDO Evo je výrazným architektonickým prvkem odlišující se od běžných sekčních vrat. Díky rámu se vrata montují před stavební otvor. Hodí se tak i do novostaveb. 

Sekční garážová vrata TRIDO Mini

Garážová vrata TRIDO Mini

Potřebujete prostorově úsporná garážová vrata? Všude tam, kde jsou stavební rozměry ostění a nadpraží minimální, nabízíme skvělou variantu sekčních vrat – TRIDO Mini.

Stačí mít alespoň minimální ostění a nadpraží a můžete mít sekční vrata i tam, kam se ostatní výrobci bojí tento typ instalovat. 

 

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů