+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Garážová vrata Trido

Hlavní požadavky na garážová vrata jsou jednoduché: ať spolehlivě fungují, dobře vypadají, pohodlně se ovládají a jsou bezpečná i pro děti. To přesně splňují vrata TRIDO. Dodáváme je proto, že padnou malé i velké garáži s dílnou a nevyžadují opravy.

Dobře těsní, takže do garáže nefouká ani nezatéká. A kdyby náhodou nefungovala elektřina, díky pružinovému mechanismu je bez problémů otevře i dítě. Poradíme s výběrem, zdarma na místě zaměříme a bezchybně namontujeme.

Garážová vrata Trido vašemu domu padnou

 • garážová vrata Trido dodáme běžně už do 2 – 6 týdnů
 • poskytujeme rozšířenou 5 letou záruku (při každoroční údržbě naším technikem)
 • vhodné barvy a dekory najdeme pro každý dům
 • vrata dodáme vždy na míru
 • vrata umíme i pro opravdu velké garáže (6 metrů šířky)
 • na přání k vratům dodáme i boční nebo integrované dveře
 • vrata mají bezpečný způsob spojení lamel, aby si v nich třeba děti nemohly skřípnout prsty
 • instalaci zvládáme za necelý 1 den

Samozřejmě doporučíme vrata na zabezpečené dálkové ovládání, ať v zimě nemusíte do chumelenice a také si zbytečně nenosíte do garáže špínu ze silnice. 

Sekční vrata jsou super volbou vždycky – nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro výměnu původních vrat za modernější. Nehodí se, když potřebujete využít prostor pod stropem garáže.

Cenová nabídka zdarma!
Působíme ve městech Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Slaný, Kolín, Kutná Hora, Praha, Čáslav, Kladno a Přelouč.

Sekční garážová vrata TRIDO Style

Sekční garážová vrata Trido Style

Sekční garážová vrata TRIDO Style jsou nadstandardně vybavená. Díky jejich maximální šířce a výšce vyhoví téměř 100 % garáží, dvougaráží i garážím pro dodávkové vozy. 

 • Maximální šířka: 600 cm
 • Maximální výška: 313 cm

Velkou výhodou je také nepřeberné množství barev a povrchových designů, díky čemuž můžete svá nová vrata perfektně sladit s fasádou i okny svého domu. 

Sekční garážová vrata TRIDO Easy

Sekční garážová vrata Trido Easy

Tato sekční garážová vrata – TRIDO Easy – se řadí mezi velice oblíbený typ vrat. Jedná se nejekonomičtější verzi vrat TRIDO. I přes jejich nízkou pořizovací cenu je jejich kvalita na vysoké úrovni.

Při instalaci těchto vrat je vyžadováno alespoň nadpraží a ostění. Svými rozměry tato vrata vyhovují naprosté většině běžných garáží. 

Garážová vrata TRIDO Easy dodáváme ve všech standardních barevných provedeních a s jakýmkoliv sekčním panelem. Stačí si jen vybrat.

Sekční garážová vrata TRIDO Evo

Garážová vrata Trido Evo

Potřebujete nová garážová vrata bez bourání? Pak potřebujete vrata TRIDO Evo. Jedná se o ideální vrata pro rekonstrukce domů.

Veškerou nutnou instalaci a montáž garážových vrat TRIDO Evo zvládneme bez bourání původních zárubní a jakýchkoliv jiných stavebních úprav. Nečeká vás tak žádné zapravování zdí, domlouvání zedníků a uklízení nepořádku. Za pouhé 3 hodiny máte nová garážová vrata. A to je přece paráda.

Rám garážových vrat TRIDO Evo je výrazným architektonickým prvkem odlišující se od běžných sekčních vrat. Díky rámu se vrata montují před stavební otvor. Hodí se tak i do novostaveb. 

Sekční garážová vrata TRIDO Mini

Garážová vrata TRIDO Mini

Potřebujete prostorově úsporná garážová vrata? Všude tam, kde jsou stavební rozměry ostění a nadpraží minimální, nabízíme skvělou variantu sekčních vrat – TRIDO Mini.

Stačí mít alespoň minimální ostění a nadpraží a můžete mít sekční vrata i tam, kam se ostatní výrobci bojí tento typ instalovat. 

 

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů

  Pevné spojení rámu

  Zasklívací lišty jsou pevně spojené pomocí systému Hoffmanovy rybiny. Robustní spojky zaručují stabilní konstrukci rámu, která dlouhodobě dobře drží tvar. Díky tomu je výrobek odolnější a nevznikají na něm pohledové vady.

   

   

   

  Dřevěná okna Oknotherm jsou vyrobena dílcovou metodou

  Dřevěná okna a dveře jsou vyrobené speciální dílcovou metodou

  Rámy vyrobené dílcovou metodou

  Dřevěné rámy oken a dveří se vyrábí náročnou dílcovou metodou, díky které mají vynikající kvalitu a životnost. Každý díl rámu i křídel se hloubkově ošetřuje proti dřevokazným houbám a hnilobě – dřevo tak vydrží dlouho krásné.

  1) Díly prochází hloubkovou impregnací. Máčíme je v biocidním roztoku, který zaručí, že dřevo nezmodrá ani ho nenapadnou houby nebo hniloba.

  2) Zkompletované rámy máčíme v barevném roztoku, který jim dodá příjemný vzhled.

  3) Finální povrchovou úpravu zajišťuje silná vrstva kvalitní lazury.

  Bezbariérové provedení

  Naše dveře a HS portály mají ultra nízký práh, který instalujeme do jedné roviny s podlahou.

  Díky tomu přirozeně propojíme interiér s terasou – a průchod dveřmi je pohodlný a plynulý.

  Lícování rámu a křídla hliníkového okna Oknotherm

  Ukázka lícování u profilu Heroal W 77

  Hliníková okna Oknotherm lícování

  Lícování oken v detailu

  Vnější plocha rámu a křídlo jsou lícované

  Naše hliníková okna a dveře jsou promyšlené do posledního detailu. Rám a křídlo okna vytvářejí rovinu, která zvenčí působí velmi moderním a estetickým dojmem.

   

  Hliníková okna Oknotherm - velkoformátová

  Velkoformátová okna dodají budově svěží a vzdušný vzhled

  Velkoformátová skla

  Hliníková okna a dveře vám rádi dodáme v rozměru až 2,5 x 3,5 m. Velká skleněná plocha dodá vaší stavbě elegantní a moderní vzhled.

  Maximální velikost zasklené plochy závisí také použitém profilu – každý má jinou nosnost. Hliníkové profily unesou sklo až do hmotnosti 500 kg,

  hliníkové profily LOP (lehkého obvodového pláště) až 1000 kg.

   

  Okna Oknotherm během zimy

  Okna Oknotherm výborně izolují i v tuhých mrazech

  Kvalitní podkladový profil

  Hliníková a plastová okna i dveře dodáváme s vysoce izolačním podkladním profilem z purenitu. Jde o moderní materiál na bázi PUR pěny, který skvěle brání úniku tepla.

  Podkladní profil z purenitu (o tloušťce 50 mm) dosahuje součinitele prostupu tepla Up = 1,45 W/m2 K, v kombinaci s extrudovaným polystyrénem dokonce Up = 0,81 W/m2 K

   

   

  Technicky sražená hrana

  Sklo oken a dveří speciálně obrábíme tak, aby bylo odolnější a snáze se s ním manipulovalo.

  Hrany izolačního skla nejsou řezané, ale technicky sražené. Díky této úpravě na nich nevznikají podlomy a ostrá místa – okna a dveře tak lépe vzdorují tepelnému lomu.

   

   

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A nepustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily třídy A nevpustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily nejvyšší třídy A

  Plastová okna a dveře z naší nabídky mají vysoce kvalitními profily třídy A, které splňují kritéria normy ČSN EN 12608. Silnostěnné profily třídy A dodáváme s garantovanou tloušťkou stěn 3 mm, což jim propůjčuje vynikající izolační vlastnosti. Propouštějí například o 4 dB méně hluku než profily třídy B.

  Navíc jsou také pevnější – profily třídy A mají o 20 % vyšší nosnost a pevnost rohů než profily třídy B. Dosahují také o 12 % nižšího průhybu a kroucení.

   

  Hliníkové opláštění

  Hliníkové opláštění zajistí plastovým oknům Oknotherm vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Chrání plastové rámy před negativními účinky slunečního svitu a vysokých teplot, takže jsou odolnější vůči deformacím. Slouží také jako kovový štít proti kroupám či námraze, které by mohly poškodit povrch rámu.

  Hliníkové profily vám navíc dodáme v kterémkoliv odstínu ze vzorníku RAL barev, takže okno dokonale sladíte se zbytkem stavby. Prášková barva se speciální technikou nanáší na povrch hliníkového pláště a dále ošetřuje, aby zůstala dlouho krásná.

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci plastových oken

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci oken

  Trojité těsnění

  Vybraná plastová okna Oknotherm mají celkem 3 účinná těsnění:

  > 2 dorazová těsnění, která izolují prostor mezi rámem a křídlem okna (čísla 1, 3 na schématu)

  > 1 středové těsnění (č. 2 na schématu), které dělí prostor mezi rámem a křídlem na 2 části

  Středové těsnění vytváří efektivní bariéru vůči hluku i úniku tepla. Okna se středovým těsněním proto mají lepší hodnoty prostupu tepla a zvukové izolace než okna vybavená pouze klasickým dorazovým těsněním.

   

   

  Technicky sražená hrana odstraňuje podlomy a ostré rohy hran, kde je sklo necitlivější na vznik tepelného lomu. Technicky sražená hrana zlepšuje mechanické vlastnosti skla oproti standardně řezanému sklu a zvyšuje bezpečnost při manipulaci se sklem. Jedná se o nadstandartní opracování hrany skla, kterou dodáváme zdarma z výše uvedených důvodů.