+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Našli jsme žaluzie s vlastnostmi rolety. Seznamte se!

Plissé, těší mě

Plisé je pro některé roleta, pro některé žaluzie. Ať už ji budete nazývat jakkoliv, vždycky pro ni bude platit jeden společný jmenovatel – dokonalé interiérové stínění. Plisé je totiž roleta, kterou můžete zatáhnout zespodu, seshora i zprostředka. Hodí se do všech oken (ano, i do těch střešních, atypických a arkýřových) a dveří. Na první pohled se vám bude zdát, že jsou vyrobené z papíru, ale nenechte se klamat – jedná se o velice odolnou a pevnou látku.

Plisé žaluzie

Díky důmyslnému systému uchycení zastíníte jen tu část okna, kterou vám dovnitř svítí slunce… nebo kterou se vám do domu dívá zvědavá sousedka. Plissé totiž zatáhnete zespoda, seshora, nebo ji roztáhnete vprostřed okna.

Milujeme plisé rolety, protože…

 • máte na výběr z desítek dekorů a odstínů barev, takže je perfektně sladíte s jakýmkoliv interiérem
 • si je můžete nechat na přání zhotovit ze dvou různých látek, dekor si pak vyberete podle aktuální nálady či potřeby
 • stíní nebo vytváří soukromí i „zespodu“, takže vrškem okna vám může svítit sluníčko, ale zvědavým sousedkám šmírování skončilo
 • se jednoduše ovládají – zvládnou to junioři i senioři.
 • jdou instalovat i bez vrtání – budete mít krásné nové žaluzie, ale nebudete muset uklízet nepořádek z vrtání

Dvoudekorové plissé žaluzie jsou k vidění v našem showroomu, kde si můžete zároveň vyzkoušet, jak to vlastně funguje.

Další trendy stínění – žaluzie Den a noc

Žaluzie Den a noc funkčně i esteticky nahradí záclony a závěsy. Stejně jako plissé vám zajistí doma pocit naprostého soukromí. Kombinují výhody žaluzií a rolet – z jedněch si berou krásu, z druhých praktičnost. Vyrobíme vám je na míru – jak pro malá okna, tak pro rozměrné prosklené stěny.

Žaluzie Den a noc využijete je jak na malá okna, tak pro rozměrné prosklené stěny. A hodí se skvěle i do koupelny, protože jsou vyrobené z vodě odolné textilie.

Žaluzie Den a noc využijete jak na malá okna, tak pro rozměrné prosklené stěny. A hodí se skvěle i do koupelny, protože jsou vyrobené z vodě odolné textilie.

Obrovská variabilita: plisé zastíní prakticky každé okno

Plisé žaluzie se hodí na každý typ okna i dveří. Dáte je na mini záchodové okýnko i velké francouzské okno. Perfektně padnou také na střešní okna, balkonové dveře nebo na okna zimních zahrad… jednoduše všude tam, kde jsou potřeba.

 • minimální šířka: 120 mm
 • maximální šířka: 2300 mm
 • Uvedené hodnoty jsou mezní a liší se dle typu plissé žaluzií

Nabídka barev a dekorů předčí vaše očekávání

Z tak široké palety barev se vám zatočí hlava. Určitě si vyberete barevný odstín přesně podle vašich preferencí.

A to není zdaleka vše! Vzorník barev je nejlepší vidět na vlastní oči, proto neváhejte a přijeďte do naší vzorkovny, kde vám ukážeme nejen barevné možnosti, ale předvedeme vám také funkčnost plisé rolet.

Kromě barev můžete vybrat i různou funkčnost látky

 • propustnost světla podle přání – jedna látka zatemní okno tak, že ani prudké východní slunce nebude mít šanci vás vzbudit, jiná vpustí světla více
 • látka s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření, takže v létě ušetříte za klimatizaci
 • látka s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla

Pestrá barva plissé žaluzií společně s nízkou propustností světla vytvoří v místnosti příjemný pocit soukromí.

Máme malé dítě a dvě kočky, takže jsme hledali rolety, které by nás neopustily po půl roce užívání. Plisé rolety dokonale splnily všechny naše požadavky – odolné, krásné a lehce omyvatelné.

Tomáš B.

Kolín

Perfektně se hodí i do kanceláře

Plissé žaluzie jsou ideálním stíněním i do kanceláří. Nabízí mnohočetné možnosti ovládání a hodí se do velkých oken administrativních budov.  Zejména tam, kde zaměstnanci celý den vytvářejí hodnoty na počítačích, jsou plissé rolety moderní a vysoce funkční alternativou klasických vertikálních žaluzií. Vyhnete se tak nebo minimalizujete rušivé oslepení způsobené slunečním zářením do monitorů.

Dvě látky, dvě různé intenzity propustnosti světla, dvě barvy – to vše jen v jedné žaluzii. I takto se dá plissé žaluzie použít.

Na menších oknech to jde bez vrtání

Všechny pořádkumilovné paní domu a příliš zaměstnané pány domu potěší fakt, že plissé žaluzie se nemusí do oken vrtat, stačí je přilepit na lištu. Vše je čisté a rychlé.

Ukázky plissé v interiéru

Další skvělou volbou interiérového stínění, která vás nadchne svou funkčností, jsou žaluzie Den a noc. Pokud chcete dodat místnosti romantický ráz, podívejte se na římské rolety.

Římské rolety podtrhnou romantický vzhled interiéru.

Potřebujete taky tak dokonalé interiérové stínění? Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů