Pobočka Přelouč má v pátek 29.9. zavřeno. Děkujeme za pochopení.

+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Venkovní žaluzie Praha

Pěkné venkovní žaluzie, které vydrží léta

Dodáváme venkovní žaluzie na míru rodinným domům, bytům i chalupám. Z vlastní zkušenosti víme, že lidé chtějí, aby venkovní žaluzie perfektně fungovaly, byly krásné a pohodlně se ovládaly. Přesně takové venkovní žaluzie vám dodáme. Vybrat si můžete venkovní žaluzie z hliníku, s motorem, extra velké i extra odolné.

Zajímá vás cena? Podívejte se na orientační ceník.

Venkovní žaluzie s motorem na novostavbě RD u Pardubic

Hliníkové venkovní žaluzie pomáhají dokreslit celkový vzhled domu. Vědí to i majitelé RD v Klecanech u Prahy.

Proč venkovní žaluzie od nás

 • Venkovní žaluzie dodáme běžně už do 2 – 5 týdnů.
 • Poskytujeme rozšířenou 3 letou záruku.
 • Žaluzie vyrobíme až do 4 metrů výšky a 4 metrů šířky okna / dveří.
 • Instalaci zvládáme u rodinných domů za 1 + 1 den (den na stavební přípravu a potom den na osazení).
 • Venkovní žaluzie na motor vám připojíme k chytrému ovládání Somfy.

Nabízíme žaluzie typů CettaZetta a Setta, které se hodí pro všechny rodinné domy i administrativní budovy, školy nebo showroomy.

Foto venkovních žaluzií na bytovém domě ve Svitavích

Klasické šedé venkovní žaluzie Cetta jsou dnes velice oblíbené a často se s nimi setkáte na moderních novostavbách. Zde Praha Holešovice.

Na venkovní žaluzie myslete ještě před projektem

Venkovní žaluzie mají rády svůj prostor. Potřebují mít nad sebou místo, kam se složí, když je vytáhnete nahoru. Na výšku nábalu žaluzií se často zapomíná, ale je potřeba na to myslet už před stavbou nebo rekonstrukcí. Pokud si nejste jistí, že se žaluzie nad okno vejde, raději to s zkonzultujte s našimi techniky.

I když vám výrobce oken nebo překladů tvrdí, že “se to tam nějak vejde”, tak ze zkušenosti víme, že s prostorem nad oknem pro složení lamel venkovních žaluzií počítá pouze 10 – 15 % projektů. Většinou je potřeba kolem 16 –  25 cm a někdy i více, podle velikosti okna. Pokud už dům stojí a prostor nemáte, nezoufejte. Mrkněte se na venkovní rolety., které nejsou tak prostorově náročné.

Výška nábalu venkovních žaluzií může být kolem 25 cm.

Venkovní žaluzie na dálkové ovládání = maximální pohodlí

Variantu s motorem doporučujeme vždycky, když to jde. Proč? Protože je to pro vás to nejpohodlnější, co může být. Jestliže máte rodinný dům s větším množstvím oken, přestane vás bavit točit klikou nejen při každém svítání. Můžete si také nastavit čas, kdy se vám žaluzie automaticky zatáhnou či roztáhnou.

Ovšem nejlepší variantou jsou žaluzie na dálkové ovládání. Výhody dálkově ovládaných žaluzií oceníte až v praxi. Samozřejmě, že jde v první řadě o pohodlí. Ale pohodlí jde ruku v ruce s vysokou funkčností. Představte si, že se blíží fakt velká bouřka (a že těch extrémních bouří máme dnes víc než dost) a vy nemusíte obíhat všechna okna a zběsile mačkat čudlíky, abyste žaluzie stihli vytáhnout. Stačí jen “ťuknout” na telefonu do správné ikonky a žaluzie udělají přesně to, co chcete. Umožňuje to řídící jednotka TaHoma, která v domě ovládá zařízení různých výrobců pomocí internetu.

Venkovní žaluzie napojíme na chytré ovládání Somfy, podívejte se, co vše můžete z pohodlí svého gauče ovládat.

Tak velký výběr barev, že stejně skončíte u stříbrné

Na výběr vám dáme až z 250 barev venkovních žaluzií. Což je fakt dost, jednomu se z toho hlava zatočí. Ale my vám teď jednou větou ušetříme minimálně dvě hodiny, které byste strávili nad vzorkovníkem. 80 % lidí nakonec zvolí stříbrnou. Proč? Je neutrální, takže se hodí víceméně ke každé barvě fasády. Navíc na ní není vidět ulpívající prach z ulice.

 

Základní barvy RAL venkovních žaluzií Zetta

Naše realizace venkovních žaluzií v okolí Prahy

Naši práci můžete vidět nejen v Praze, ale třeba v Klecanech, Kolíně či Kutné Hoře – prostě v širokém okolí Prahy. Instalujeme venkovní žaluzie na rodinné domy, byty, ale i na administrativní budovy nebo mateřské školy.

Chcete poradit s výběrem venkovních žaluzií? Napište nám

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů