+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Venkovní žaluzie Pardubice

Pěkné venkovní žaluzie, které vydrží léta

Víte, co by měly umět kvalitní venkovní žaluzie? Musí fungovat, neměly by být vidět, když jsou vytažené a taky se musí dát pohodlně ovládat. A přesně takové žaluzie vám dodáme. K tomu vám poradíme s výběrem, na místě vše zaměříme, vyrobíme přímo na míru a perfektně namontujeme. Prostě děláme venkovní žaluzie na míru rodinným domům, bytům i chalupám.

Zajímá vás cena? Podívejte se na orientační ceník.

 

 • Venkovní žaluzie účinně brání přehřívání vašeho obydlí v parných letních měsících. Zachytí teplo ještě než „vstoupí“ do interiéru.
 • Na instalaci venkovních žaluzií myslete ještě před zadáním projektu. Každý projektant musí totiž počítat s dostatečným prostorem nad oknem, ve kterém se schová nábal venkovní žaluzie – obvykle je to kolem 25 cm na výšku.
 • Hliníkové venkovní žaluzie pomáhají dokreslit celkový vzhled domu. V dnešní době jsou díky svým praktickým vlastnostem velice populární.
Exteriérové žaluzie tak, jak mají být, Rohovládova Bělá

Venkovní žaluzie s motorem na novostavbě RD v Rohovládové Bělé nedaleko Pardubic

Proč venkovní žaluzie od nás

 • Venkovní žaluzie dodáme běžně už do 2 – 5 týdnů.
 • Poskytujeme rozšířenou 3 letou záruku.
 • Žaluzie vyrobíme až do 4 metrů výšky a 4 metrů šířky okna / dveří.
 • Instalaci u rodinných domů zvládáme za 1 + 1 den (den na stavební přípravu a potom den na osazení).
 • Venkovní žaluzie na motor vám připojíme k chytrému ovládání Somfy

Nabízíme žaluzie typů CettaZetta a Setta, které se hodí pro všechny rodinné domy i administrativní budovy, školy nebo showroomy.

Foto venkovních žaluzií na bytovém domě ve Svitavích

Klasické šedé venkovní žaluzie Cetta jsou dnes velice oblíbené a často se s nimi setkáte na moderních novostavbách.

Pro venkovní žaluzie je potřeba místo nad oknem

Myslete na to už před stavbou nebo rekonstrukcí. Pokud si nejste jistí, že se žaluzie nad okno vejde, raději to s zkonzultujte s našimi techniky. I když vám výrobce oken nebo překladů tvrdí, že “se to tam nějak vejde”, tak ze zkušenosti víme, že s prostorem nad oknem pro složení lamel venkovních žaluzií počítá pouze 10 – 15 % projektů. Většinou je potřeba až 16 cm a více. Pokud už dům stojí a místo nemáte, nezoufejte. Mrkněte se na venkovní rolety., které nejsou tak prostorově náročné.

.

Designový ovladač Somfy

Venkovní žaluzie na dálkové ovládání = maximální pohodlí

Variantu s motorem doporučujeme vždycky, když to jde. Proč? Protože je to pro vás to nejpohodlnější, co může být. Jestliže máte rodinný dům s větším množstvím oken, přestane vás bavit točit klikou nejen při každém svítání. Můžete si také nastavit čas, kdy se vám žaluzie automaticky zatáhnou či roztáhnou. Oblíbený a velice spolehlivý je systém Somfy, se kterým můžete ovládat nejen žaluzie.

Ovšem nejlepší variantou jsou žaluzie na dálkové ovládání. Výhody dálkově ovládaných žaluzií oceníte až v praxi. Samozřejmě, že jde v první řadě o pohodlí. Ale pohodlí jde ruku v ruce s vysokou funkčností. Představte si, že se blíží fakt velká bouřka (a že těch extrémních bouří máme dnes víc než dost) a vy nemusíte obíhat všechna okna a zběsile mačkat čudlíky, abyste žaluzie stihli vytáhnout. Stačí jen „ťuknout“ na telefonu do správné ikonky a žaluzie udělají přesně to, co chcete. Umožňuje to řídící jednotka TaHoma, která v domě ovládá zařízení různých výrobců pomocí internetu.

Tak velký výběr barev, že stejně skončíte u stříbrné

Na výběr vám dáme až z 250 barev venkovních žaluzií. Což je fakt dost, jednomu se z toho hlava zatočí. Ale my vám teď jednou větou ušetříme minimálně dvě hodiny, které byste strávili nad vzorkovníkem. 80 % lidí nakonec zvolí stříbrnou. Proč? Je neutrální, takže se hodí víceméně ke každé barvě fasády. Navíc na ní není vidět ulpívající prach z ulice.

 

Základní barvy RAL venkovních žaluzií Zetta

Naše realizace venkovních žaluzií v okolí Pardubic

Naši práci můžete vidět nejen v Pardubicích, ale třeba v Sezemicích, Přelouči, či Opatovicích nad Labem – prostě v širokém okolí. Instalujeme venkovní žaluzie na rodinné domy, byty, ale i na administrativní budovy (třeba pardubický areál Na Vinici) nebo mateřské školy.

Chcete poradit s výběrem venkovních žaluzií? Napište nám

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů

  Pevné spojení rámu

  Zasklívací lišty jsou pevně spojené pomocí systému Hoffmanovy rybiny. Robustní spojky zaručují stabilní konstrukci rámu, která dlouhodobě dobře drží tvar. Díky tomu je výrobek odolnější a nevznikají na něm pohledové vady.

   

   

   

  Dřevěná okna Oknotherm jsou vyrobena dílcovou metodou

  Dřevěná okna a dveře jsou vyrobené speciální dílcovou metodou

  Rámy vyrobené dílcovou metodou

  Dřevěné rámy oken a dveří se vyrábí náročnou dílcovou metodou, díky které mají vynikající kvalitu a životnost. Každý díl rámu i křídel se hloubkově ošetřuje proti dřevokazným houbám a hnilobě – dřevo tak vydrží dlouho krásné.

  1) Díly prochází hloubkovou impregnací. Máčíme je v biocidním roztoku, který zaručí, že dřevo nezmodrá ani ho nenapadnou houby nebo hniloba.

  2) Zkompletované rámy máčíme v barevném roztoku, který jim dodá příjemný vzhled.

  3) Finální povrchovou úpravu zajišťuje silná vrstva kvalitní lazury.

  Bezbariérové provedení

  Naše dveře a HS portály mají ultra nízký práh, který instalujeme do jedné roviny s podlahou.

  Díky tomu přirozeně propojíme interiér s terasou – a průchod dveřmi je pohodlný a plynulý.

  Lícování rámu a křídla hliníkového okna Oknotherm

  Ukázka lícování u profilu Heroal W 77

  Hliníková okna Oknotherm lícování

  Lícování oken v detailu

  Vnější plocha rámu a křídlo jsou lícované

  Naše hliníková okna a dveře jsou promyšlené do posledního detailu. Rám a křídlo okna vytvářejí rovinu, která zvenčí působí velmi moderním a estetickým dojmem.

   

  Hliníková okna Oknotherm - velkoformátová

  Velkoformátová okna dodají budově svěží a vzdušný vzhled

  Velkoformátová skla

  Hliníková okna a dveře vám rádi dodáme v rozměru až 2,5 x 3,5 m. Velká skleněná plocha dodá vaší stavbě elegantní a moderní vzhled.

  Maximální velikost zasklené plochy závisí také použitém profilu – každý má jinou nosnost. Hliníkové profily unesou sklo až do hmotnosti 500 kg,

  hliníkové profily LOP (lehkého obvodového pláště) až 1000 kg.

   

  Okna Oknotherm během zimy

  Okna Oknotherm výborně izolují i v tuhých mrazech

  Kvalitní podkladový profil

  Hliníková a plastová okna i dveře dodáváme s vysoce izolačním podkladním profilem z purenitu. Jde o moderní materiál na bázi PUR pěny, který skvěle brání úniku tepla.

  Podkladní profil z purenitu (o tloušťce 50 mm) dosahuje součinitele prostupu tepla Up = 1,45 W/m2 K, v kombinaci s extrudovaným polystyrénem dokonce Up = 0,81 W/m2 K

   

   

  Technicky sražená hrana

  Sklo oken a dveří speciálně obrábíme tak, aby bylo odolnější a snáze se s ním manipulovalo.

  Hrany izolačního skla nejsou řezané, ale technicky sražené. Díky této úpravě na nich nevznikají podlomy a ostrá místa – okna a dveře tak lépe vzdorují tepelnému lomu.

   

   

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A nepustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily třídy A nevpustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily nejvyšší třídy A

  Plastová okna a dveře z naší nabídky mají vysoce kvalitními profily třídy A, které splňují kritéria normy ČSN EN 12608. Silnostěnné profily třídy A dodáváme s garantovanou tloušťkou stěn 3 mm, což jim propůjčuje vynikající izolační vlastnosti. Propouštějí například o 4 dB méně hluku než profily třídy B.

  Navíc jsou také pevnější – profily třídy A mají o 20 % vyšší nosnost a pevnost rohů než profily třídy B. Dosahují také o 12 % nižšího průhybu a kroucení.

   

  Hliníkové opláštění

  Hliníkové opláštění zajistí plastovým oknům Oknotherm vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Chrání plastové rámy před negativními účinky slunečního svitu a vysokých teplot, takže jsou odolnější vůči deformacím. Slouží také jako kovový štít proti kroupám či námraze, které by mohly poškodit povrch rámu.

  Hliníkové profily vám navíc dodáme v kterémkoliv odstínu ze vzorníku RAL barev, takže okno dokonale sladíte se zbytkem stavby. Prášková barva se speciální technikou nanáší na povrch hliníkového pláště a dále ošetřuje, aby zůstala dlouho krásná.

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci plastových oken

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci oken

  Trojité těsnění

  Vybraná plastová okna Oknotherm mají celkem 3 účinná těsnění:

  > 2 dorazová těsnění, která izolují prostor mezi rámem a křídlem okna (čísla 1, 3 na schématu)

  > 1 středové těsnění (č. 2 na schématu), které dělí prostor mezi rámem a křídlem na 2 části

  Středové těsnění vytváří efektivní bariéru vůči hluku i úniku tepla. Okna se středovým těsněním proto mají lepší hodnoty prostupu tepla a zvukové izolace než okna vybavená pouze klasickým dorazovým těsněním.

   

   

  Technicky sražená hrana odstraňuje podlomy a ostré rohy hran, kde je sklo necitlivější na vznik tepelného lomu. Technicky sražená hrana zlepšuje mechanické vlastnosti skla oproti standardně řezanému sklu a zvyšuje bezpečnost při manipulaci se sklem. Jedná se o nadstandartní opracování hrany skla, kterou dodáváme zdarma z výše uvedených důvodů.