+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Venkovní žaluzie Pardubice

Pěkné venkovní žaluzie, které vydrží léta

Víte, co by měly umět kvalitní venkovní žaluzie? Musí fungovat, neměly by být vidět, když jsou vytažené a taky se musí dát pohodlně ovládat. A přesně takové žaluzie vám dodáme. K tomu vám poradíme s výběrem, na místě vše zaměříme, vyrobíme přímo na míru a perfektně namontujeme. Prostě děláme venkovní žaluzie na míru rodinným domům, bytům i chalupám.

Zajímá vás cena? Podívejte se na orientační ceník.

 

 • Venkovní žaluzie účinně brání přehřívání vašeho obydlí v parných letních měsících. Zachytí teplo ještě než „vstoupí“ do interiéru.
 • Na instalaci venkovních žaluzií myslete ještě před zadáním projektu. Každý projektant musí totiž počítat s dostatečným prostorem nad oknem, ve kterém se schová nábal venkovní žaluzie – obvykle je to kolem 25 cm na výšku.
 • Hliníkové venkovní žaluzie pomáhají dokreslit celkový vzhled domu. V dnešní době jsou díky svým praktickým vlastnostem velice populární.
Exteriérové žaluzie tak, jak mají být, Rohovládova Bělá

Venkovní žaluzie s motorem na novostavbě RD v Rohovládové Bělé nedaleko Pardubic

Proč venkovní žaluzie od nás

 • Venkovní žaluzie dodáme běžně už do 2 – 5 týdnů.
 • Poskytujeme rozšířenou 3 letou záruku.
 • Žaluzie vyrobíme až do 4 metrů výšky a 4 metrů šířky okna / dveří.
 • Instalaci u rodinných domů zvládáme za 1 + 1 den (den na stavební přípravu a potom den na osazení).
 • Venkovní žaluzie na motor vám připojíme k chytrému ovládání Somfy

Nabízíme žaluzie typů CettaZetta a Setta, které se hodí pro všechny rodinné domy i administrativní budovy, školy nebo showroomy.

Foto venkovních žaluzií na bytovém domě ve Svitavích

Klasické šedé venkovní žaluzie Cetta jsou dnes velice oblíbené a často se s nimi setkáte na moderních novostavbách.

Pro venkovní žaluzie je potřeba místo nad oknem

Myslete na to už před stavbou nebo rekonstrukcí. Pokud si nejste jistí, že se žaluzie nad okno vejde, raději to s zkonzultujte s našimi techniky. I když vám výrobce oken nebo překladů tvrdí, že “se to tam nějak vejde”, tak ze zkušenosti víme, že s prostorem nad oknem pro složení lamel venkovních žaluzií počítá pouze 10 – 15 % projektů. Většinou je potřeba až 16 cm a více. Pokud už dům stojí a místo nemáte, nezoufejte. Mrkněte se na venkovní rolety., které nejsou tak prostorově náročné.

.

Designový ovladač Somfy

Venkovní žaluzie na dálkové ovládání = maximální pohodlí

Variantu s motorem doporučujeme vždycky, když to jde. Proč? Protože je to pro vás to nejpohodlnější, co může být. Jestliže máte rodinný dům s větším množstvím oken, přestane vás bavit točit klikou nejen při každém svítání. Můžete si také nastavit čas, kdy se vám žaluzie automaticky zatáhnou či roztáhnou. Oblíbený a velice spolehlivý je systém Somfy, se kterým můžete ovládat nejen žaluzie.

Ovšem nejlepší variantou jsou žaluzie na dálkové ovládání. Výhody dálkově ovládaných žaluzií oceníte až v praxi. Samozřejmě, že jde v první řadě o pohodlí. Ale pohodlí jde ruku v ruce s vysokou funkčností. Představte si, že se blíží fakt velká bouřka (a že těch extrémních bouří máme dnes víc než dost) a vy nemusíte obíhat všechna okna a zběsile mačkat čudlíky, abyste žaluzie stihli vytáhnout. Stačí jen „ťuknout“ na telefonu do správné ikonky a žaluzie udělají přesně to, co chcete. Umožňuje to řídící jednotka TaHoma, která v domě ovládá zařízení různých výrobců pomocí internetu.

Tak velký výběr barev, že stejně skončíte u stříbrné

Na výběr vám dáme až z 250 barev venkovních žaluzií. Což je fakt dost, jednomu se z toho hlava zatočí. Ale my vám teď jednou větou ušetříme minimálně dvě hodiny, které byste strávili nad vzorkovníkem. 80 % lidí nakonec zvolí stříbrnou. Proč? Je neutrální, takže se hodí víceméně ke každé barvě fasády. Navíc na ní není vidět ulpívající prach z ulice.

 

Základní barvy RAL venkovních žaluzií Zetta

Naše realizace venkovních žaluzií v okolí Pardubic

Naši práci můžete vidět nejen v Pardubicích, ale třeba v Sezemicích, Přelouči, či Opatovicích nad Labem – prostě v širokém okolí. Instalujeme venkovní žaluzie na rodinné domy, byty, ale i na administrativní budovy (třeba pardubický areál Na Vinici) nebo mateřské školy.

Chcete poradit s výběrem venkovních žaluzií? Napište nám

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů