+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Venkovní rolety Praha

Venkovní rolety zajistí spolehlivé zatemnění

Dodáváme a montujeme venkovní rolety v Praze a okolí – v Úvalech, Šestajovicích, Čelákovicích atd. Venkovní rolety vám mimo spolehlivého zatemnění v interiéru zajistí také dobrou termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.

Nabízíme dva základní typy venkovních rolet

 • předokenní rolety se hodí pro rekonstrukce domů či bytů i novostavby, kde je roleta integrovaná v zateplení.
 • nadokenní rolety jsou vhodné do systémových překladů a používají se proto většinou u novostaveb

Hledáte jen inspiraci? Prohlédněte si fotogalerii našich realizací, třeba vám něco padne do oka.

Na rodinný dům u Prahy jsme instalovali nadokenní venkovní rolety, které jsou napojeny na chytré ovládání od Somfy

Na rodinný dům u Prahy jsme instalovali nadokenní venkovní rolety, které jsou napojeny na chytré ovládání od Somfy

Výhody venkovních hliníkových rolet od Doposu

 • Venkovní rolety nabízíme standardně v hliníkovém provedení, protože při jejich zatažení vznikne jednolitá plocha, tzv. pancíř. Díky tomu mají lidé větší pocit bezpečí a soukromí. Plast není tak pevný a rolety z hliníku tak mají vyšší užitnou hodnotu. Navíc rozdíl v ceně není tak velký.
 • Spolehlivě zatemní danou místnost, takže i ve dne můžete po noční směně spát v naprosté tmě.
 • Celoročně slouží také jako další izolační prvek – v zimě šetří vaše náklady na vytápění a v létě zase na chlazení interiéru. 
 • K roletám si zvolíte ovládání podle vašeho gusta – manuální, elektrické nebo dálkové – pomocí chytrého ovládání domácnosti Somfy.

Zatažené venkovní rolety vám uvnitř domu poskytnou dokonalé soukromí

Zatažené venkovní rolety vám uvnitř domu poskytnou dokonalé soukromí – zvědaví sousedé si budou muset najít jinou reality show.

Věděli jste, že…

…se venkovní rolety se hodí i do horských oblastí? Jsou totiž daleko více odolné než venkovní žaluzie a jejích přimrznutí k okennímu parapetu je nezničí.

Nepouštějte se do instalace venkovních rolet sami. Jsme sice národ kutilů a máme zlaté české ručičky, ale montáž venkovních rolet je dost ošemetná záležitost. Nemusí se vám zcela vydařit a skončíte s dírou ve fasádě.

Předokenní hliníkové rolety

Předokenní hliníkové venkovní rolety jsou určeny víceméně pro všechny typy budov. Navíc s nimi nemusíte počítat během projektu. Dají se dodatečně instalovat na jakoukoliv budovu. Dokonce jsou i alternativou v případě, že nad oknem není dostatek místa pro venkovní žaluzie.

Jednotlivé hliníkové lamely jsou plněné PUR pěnou. Díky tomu skvěle izolují interiér a nevpustí dovnitř horko ani chlad. Pokud bydlíte v horské oblasti, jsou pro vás venkovní rolety ideální. Jsou vysoce odolné a jejich přimrznutí k okennímu parapetu je nezničí jako venkovní žaluzie.

Předokenní rolety dodáváme a montujeme ve dvou provedeních

 • box pro instalaci do zateplovacích systémů – řešení rolety pod omítku
 • „přiznaný“ box nad oknem – vhodné pro starší budovy nebo budovy po rekonstrukci, kdy je toto řešení jedinou možností vybavení objektu účinnou stínící technikou.

Stačí nás včas kontaktovat a najdeme spolu vhodné řešení pro váš dům.

Předokenní venkovní hliníková roleta v béžové barvě ladí s fasádou domu

Dodatečně instalovaná předokenní hliníková roleta v béžové barvě skvěle ladí s fasádou domu

Nadokenní venkovní rolety

Nadokenní rolety jsou určeny především pro novostavby. Osazují se totiž zároveň s oknem ve speciálním boxu. Tento box je vyplněný PUR vložkou a revizní klapa je přístupná pouze z interiéru. Hlavní výhodou je, že vám toto exteriérové stínění nijak neubere z výšky okna a zajistí tak maximální možný přístup světla do interiéru.

S nadokenními roletami byste měli počítat již ve fázi projektu. Pozdější instalace není úplně nemožná, ale velice komplikovaná a finančně nákladná.

Nadokenní roleta ukrytá v boxu, který částečně vystupuje do interiéru. Box i vodicí lišty jsou vyrobeny z plastu a montují se přímo na okně.

V Praze a okolí jsme instalovali tyto venkovní rolety

Chcete si také pořídit venkovní rolety?

Napište nám a my vám poradíme s vhodným výběrem

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů