+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Venkovní rolety Pardubice

Venkovní rolety pro dokonalé soukromí

Dodáváme a montujeme venkovní rolety v Pardubicích a okolí – v Srnojedech, Přelouči, Chrudimi, Sezemicích atd. Venkovní rolety vám mimo spolehlivého zatemnění v interiéru zajistí také dobrou termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.

Nabízíme předokenní rolety – ideální pro rekonstrukce domů či bytů. Využívají se také u novostaveb, kde je roleta integrovaná v zateplení. Další variantou jsou nadokenní rolety. Ty se používají většinou u novostaveb, protože se instalují do systémových překladů 

Pokud hledáte pouze inspiraci, prohlédněte si fotogalerii našich realizací. Třeba vám něco padne do oka.

Zatažené venkovní rolety vám uvnitř domu poskytnou dokonalé soukromí

Zatažené venkovní rolety vám uvnitř domu poskytnou dokonalé soukromí – zvědaví sousedé si budou muset najít jinou reality show.

Výhody venkovních hliníkových rolet od Doposu

 • K roletám si zvolíte ovládání podle vašeho gusta – manuální, elektrické nebo dálkové – pomocí chytrého ovládání domácnosti Somfy.
 • Celoročně slouží také jako další izolační prvek – v zimě šetří vaše náklady na vytápění a v létě zase na chlazení interiéru.
 • Spolehlivě zatemní danou místnost, takže i ve dne můžete po noční směně spát v naprosté tmě.
 • Venkovní rolety nabízíme standardně v hliníkovém provedení, protože při jejich zatažení vznikne jednolitá plocha, tzv. pancíř. Díky tomu mají lidé větší pocit bezpečí a soukromí. Plast není tak pevný a rolety z hliníku tak mají vyšší užitnou hodnotu. Navíc rozdíl v ceně není tak velký.

Venkovní rolety ukryté pod fasádou jsou častým řešením pro řadové domy

Venkovní rolety ukryté pod fasádou jsou častým řešením pro rekonstruované domy

Dobrá rada nad zlato

Nepouštějte se do instalace venkovních rolet sami. Jsme sice národ kutilů a máme zlaté české ručičky, ale montáž venkovních rolet je dost ošemetná záležitost. Nemusí se vám zcela vydařit a skončíte s dírou ve fasádě.

Předokenní hliníkové rolety

Předokenní hliníkové venkovní rolety se hodí pro všechny typy budov. Díky tomu, že se dají dodatečně instalovat na jakoukoliv budovu, nemusí být ani součástí projektu domu. Dokonce jsou i alternativou v případě, že nad oknem není dostatek místa pro venkovní žaluzie.

Předokenní rolety dodáváme a montujeme ve dvou provedeních

 • „přiznaný“ box nad oknem – vhodné pro starší budovy nebo budovy po rekonstrukci, kdy je toto řešení jedinou možností vybavení objektu účinnou stínící technikou.
 • box pro instalaci do zateplovacích systémů – řešení rolety pod omítku

Hliníkové lamely rolety jsou plněné PUR pěnou. Proto skvěle izolují interiér a nevpustí dovnitř horko ani chlad. Pokud bydlíte v horské oblasti, jsou pro vás venkovní rolety ideální. Jsou vysoce odolné a jejich přimrznutí k okennímu parapetu je nezničí jako venkovní žaluzie.

Stačí nás včas kontaktovat a najdeme spolu vhodné řešení pro váš dům.

Předokenní venkovní hliníková roleta v béžové barvě ladí s fasádou domu

Dodatečně instalovaná předokenní hliníková roleta v béžové barvě skvěle ladí s fasádou domu

Nadokenní venkovní rolety – řešení pro novostavby

Nadokenní rolety se osazují zároveň s oknem ve speciálním boxu, proto je doporučujeme výhradně pro novostavby. Tento box je vyplněný PUR vložkou a revizní klapa je přístupná pouze z interiéru. Velkou výhodou nadokenních rolet je, že vám nijak neuberou z výšky okna a zajistí maximální možný přístup světla do interiéru.

S nadokenními roletami byste měli počítat již ve fázi projektu. Pozdější instalace není úplně nemožná, ale velice komplikovaná a finančně nákladná.

Nadokenní roleta ukrytá v boxu, který částečně vystupuje do interiéru. Box i vodicí lišty jsou vyrobeny z plastu a montují se přímo na okně.

V Pardubicích a okolí jsme instalovali tyto venkovní rolety

Chcete si také pořídit venkovní rolety?

Napište nám a my vám poradíme s vhodným výběrem

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů