+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Sítě proti hmyzu Liberec

Kvalitní sítě proti hmyzu v Liberci a okolí

Hmyz je sice užitečný, ale v interiéru dokáže být neskutečně otravný. Vás ale trápit nemusí. Vyrobíme a dodáme sítě proti hmyzu na míru v Liberci i blízkém okolí. Ať máte okna a dveře ze dřeva, plastu nebo hliníku, nic pro nás není problém.

Výhody sítí Dopos

 • Sítě Dopos jsou prakticky bezúdržbové.
 • Vydrží bez problémů 15 let, protože používáme pevnou síťovinu vyztuženou skelnými vlákny a kvalitní profily. Nestane se vám, že by se síťka rozpadala nebo že by ji „prožral“ hmyz. Naše sítě slouží léta i v hájenkách nebo lesních chatách.
 • Rámy sítí nabízíme v mnoha barevných odstínech – vždy si vyberete ten pravý pro váš dům.
 • Pro vaše čtyřnohé mazlíčky vyrobíme v sítích průchod – také na míru. Standardní průlezy jsou pro psy do cca 30 cm v kohoutku. Pokud máte o chlup většího mazlíčka, kontaktujte nás, bude to chtít individuální řešení.

Sítě vyrábíme vždy na míru a pro konkrétní rozměr a tvar okna. Sítě použijete na vstupní, balkonové i terasové dveře nebo francouzská a špaletová okna.

A už jste slyšeli o bezbariérových sítích NoBarrier a elegantních plisé sítích? Je to jedno z nejmodernějších řešení ochrany proti hmyzu. Bezpružinový systém a skládaná síťovina z kevlaru umožňují lehké ovládání i velmi rozměrných sítí. Kevlarová síť je tak pevná, že se nemusíte bát, že by se časem nějak zpřetrhala či popraskala v ohybech.

Elegantní sítě proti hmyzu typu NoBarrier na rodinném domě v Liberci.

Elegantní plisé sítě proti hmyzu typu NoBarrier na rodinném domě v Liberci.

Jaké používáme materiály

 • Rámy sítí vybíráme vyrábíme z extrudovaného hliníkového profilu. 
 • Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem, takže je opravdu vysoce odolná.

Barvy rámu

 • Nejběžnější barvou rámu je bílá (RAL 9016) a hnědá (RAL 8017).
 • Jsou to základní barvy, po kterých sáhne 95 % lidí, protože nenarušují ráz interiéru.
 • Barvu rámu si ale můžete sami vybrat dle stupnice RAL.
 • Vyrobíme vám rám přesně podle vašich představ.

Mazlíček může ven, hmyz nesmí dovnitř

Umíme a běžně děláme sítě proti hmyzu s průchodem pro psy a kočky. Průlezy do síťových dveří jsou koncipovány na psa s 30 cm v kohoutku. Pokud je váš mazlíček o chloupek větší, vymyslíme individuální řešení.

A nebojte, pes vám packou naši síť nezničí. Na vaše přání vám použijeme pevnější síťovinu, která vydrží i každodenní plácání psí tlapkou. Ovšem pokud máte doma kočku – „útěkářku“, je lepší zavírat dveře. Ostré kočičí drápky za krátko zničí o velmi pevnou síť. Často po nich šplhají nebo si do nich drápky zasekávají.

Sítě proti hmyzu s průlezem pro vašeho čtyřnohého mazlíčka oceníte i vy.

Se sítí proti hmyzu s průlezem pro vašeho čtyřnohého mazlíčka se můžete rozloučit s funkcí vrátného. Kočka či pes si budou prolézat tam či zpět – jak a kdy se jim bude chtít.

Prohlédněte si ještě další řešení sítí proti hmyzu

 

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů

  Pevné spojení rámu

  Zasklívací lišty jsou pevně spojené pomocí systému Hoffmanovy rybiny. Robustní spojky zaručují stabilní konstrukci rámu, která dlouhodobě dobře drží tvar. Díky tomu je výrobek odolnější a nevznikají na něm pohledové vady.

   

   

   

  Dřevěná okna Oknotherm jsou vyrobena dílcovou metodou

  Dřevěná okna a dveře jsou vyrobené speciální dílcovou metodou

  Rámy vyrobené dílcovou metodou

  Dřevěné rámy oken a dveří se vyrábí náročnou dílcovou metodou, díky které mají vynikající kvalitu a životnost. Každý díl rámu i křídel se hloubkově ošetřuje proti dřevokazným houbám a hnilobě – dřevo tak vydrží dlouho krásné.

  1) Díly prochází hloubkovou impregnací. Máčíme je v biocidním roztoku, který zaručí, že dřevo nezmodrá ani ho nenapadnou houby nebo hniloba.

  2) Zkompletované rámy máčíme v barevném roztoku, který jim dodá příjemný vzhled.

  3) Finální povrchovou úpravu zajišťuje silná vrstva kvalitní lazury.

  Bezbariérové provedení

  Naše dveře a HS portály mají ultra nízký práh, který instalujeme do jedné roviny s podlahou.

  Díky tomu přirozeně propojíme interiér s terasou – a průchod dveřmi je pohodlný a plynulý.

  Lícování rámu a křídla hliníkového okna Oknotherm

  Ukázka lícování u profilu Heroal W 77

  Hliníková okna Oknotherm lícování

  Lícování oken v detailu

  Vnější plocha rámu a křídlo jsou lícované

  Naše hliníková okna a dveře jsou promyšlené do posledního detailu. Rám a křídlo okna vytvářejí rovinu, která zvenčí působí velmi moderním a estetickým dojmem.

   

  Hliníková okna Oknotherm - velkoformátová

  Velkoformátová okna dodají budově svěží a vzdušný vzhled

  Velkoformátová skla

  Hliníková okna a dveře vám rádi dodáme v rozměru až 2,5 x 3,5 m. Velká skleněná plocha dodá vaší stavbě elegantní a moderní vzhled.

  Maximální velikost zasklené plochy závisí také použitém profilu – každý má jinou nosnost. Hliníkové profily unesou sklo až do hmotnosti 500 kg,

  hliníkové profily LOP (lehkého obvodového pláště) až 1000 kg.

   

  Okna Oknotherm během zimy

  Okna Oknotherm výborně izolují i v tuhých mrazech

  Kvalitní podkladový profil

  Hliníková a plastová okna i dveře dodáváme s vysoce izolačním podkladním profilem z purenitu. Jde o moderní materiál na bázi PUR pěny, který skvěle brání úniku tepla.

  Podkladní profil z purenitu (o tloušťce 50 mm) dosahuje součinitele prostupu tepla Up = 1,45 W/m2 K, v kombinaci s extrudovaným polystyrénem dokonce Up = 0,81 W/m2 K

   

   

  Technicky sražená hrana

  Sklo oken a dveří speciálně obrábíme tak, aby bylo odolnější a snáze se s ním manipulovalo.

  Hrany izolačního skla nejsou řezané, ale technicky sražené. Díky této úpravě na nich nevznikají podlomy a ostrá místa – okna a dveře tak lépe vzdorují tepelnému lomu.

   

   

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A nepustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily třídy A nevpustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily nejvyšší třídy A

  Plastová okna a dveře z naší nabídky mají vysoce kvalitními profily třídy A, které splňují kritéria normy ČSN EN 12608. Silnostěnné profily třídy A dodáváme s garantovanou tloušťkou stěn 3 mm, což jim propůjčuje vynikající izolační vlastnosti. Propouštějí například o 4 dB méně hluku než profily třídy B.

  Navíc jsou také pevnější – profily třídy A mají o 20 % vyšší nosnost a pevnost rohů než profily třídy B. Dosahují také o 12 % nižšího průhybu a kroucení.

   

  Hliníkové opláštění

  Hliníkové opláštění zajistí plastovým oknům Oknotherm vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Chrání plastové rámy před negativními účinky slunečního svitu a vysokých teplot, takže jsou odolnější vůči deformacím. Slouží také jako kovový štít proti kroupám či námraze, které by mohly poškodit povrch rámu.

  Hliníkové profily vám navíc dodáme v kterémkoliv odstínu ze vzorníku RAL barev, takže okno dokonale sladíte se zbytkem stavby. Prášková barva se speciální technikou nanáší na povrch hliníkového pláště a dále ošetřuje, aby zůstala dlouho krásná.

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci plastových oken

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci oken

  Trojité těsnění

  Vybraná plastová okna Oknotherm mají celkem 3 účinná těsnění:

  > 2 dorazová těsnění, která izolují prostor mezi rámem a křídlem okna (čísla 1, 3 na schématu)

  > 1 středové těsnění (č. 2 na schématu), které dělí prostor mezi rámem a křídlem na 2 části

  Středové těsnění vytváří efektivní bariéru vůči hluku i úniku tepla. Okna se středovým těsněním proto mají lepší hodnoty prostupu tepla a zvukové izolace než okna vybavená pouze klasickým dorazovým těsněním.

   

   

  Technicky sražená hrana odstraňuje podlomy a ostré rohy hran, kde je sklo necitlivější na vznik tepelného lomu. Technicky sražená hrana zlepšuje mechanické vlastnosti skla oproti standardně řezanému sklu a zvyšuje bezpečnost při manipulaci se sklem. Jedná se o nadstandartní opracování hrany skla, kterou dodáváme zdarma z výše uvedených důvodů.