+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Sítě proti hmyzu Liberec

Kvalitní sítě proti hmyzu v Liberci a okolí

Hmyz je sice užitečný, ale v interiéru dokáže být neskutečně otravný. Vás ale trápit nemusí. Vyrobíme a dodáme sítě proti hmyzu na míru v Liberci i blízkém okolí. Ať máte okna a dveře ze dřeva, plastu nebo hliníku, nic pro nás není problém.

Výhody sítí Dopos

 • Sítě Dopos jsou prakticky bezúdržbové.
 • Vydrží bez problémů 15 let, protože používáme pevnou síťovinu vyztuženou skelnými vlákny a kvalitní profily. Nestane se vám, že by se síťka rozpadala nebo že by ji „prožral“ hmyz. Naše sítě slouží léta i v hájenkách nebo lesních chatách.
 • Rámy sítí nabízíme v mnoha barevných odstínech – vždy si vyberete ten pravý pro váš dům.
 • Pro vaše čtyřnohé mazlíčky vyrobíme v sítích průchod – také na míru. Standardní průlezy jsou pro psy do cca 30 cm v kohoutku. Pokud máte o chlup většího mazlíčka, kontaktujte nás, bude to chtít individuální řešení.

Sítě vyrábíme vždy na míru a pro konkrétní rozměr a tvar okna. Sítě použijete na vstupní, balkonové i terasové dveře nebo francouzská a špaletová okna.

A už jste slyšeli o bezbariérových sítích NoBarrier a elegantních plisé sítích? Je to jedno z nejmodernějších řešení ochrany proti hmyzu. Bezpružinový systém a skládaná síťovina z kevlaru umožňují lehké ovládání i velmi rozměrných sítí. Kevlarová síť je tak pevná, že se nemusíte bát, že by se časem nějak zpřetrhala či popraskala v ohybech.

Elegantní sítě proti hmyzu typu NoBarrier na rodinném domě v Liberci.

Elegantní plisé sítě proti hmyzu typu NoBarrier na rodinném domě v Liberci.

Jaké používáme materiály

 • Rámy sítí vybíráme vyrábíme z extrudovaného hliníkového profilu. 
 • Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem, takže je opravdu vysoce odolná.

Barvy rámu

 • Nejběžnější barvou rámu je bílá (RAL 9016) a hnědá (RAL 8017).
 • Jsou to základní barvy, po kterých sáhne 95 % lidí, protože nenarušují ráz interiéru.
 • Barvu rámu si ale můžete sami vybrat dle stupnice RAL.
 • Vyrobíme vám rám přesně podle vašich představ.

Mazlíček může ven, hmyz nesmí dovnitř

Umíme a běžně děláme sítě proti hmyzu s průchodem pro psy a kočky. Průlezy do síťových dveří jsou koncipovány na psa s 30 cm v kohoutku. Pokud je váš mazlíček o chloupek větší, vymyslíme individuální řešení.

A nebojte, pes vám packou naši síť nezničí. Na vaše přání vám použijeme pevnější síťovinu, která vydrží i každodenní plácání psí tlapkou. Ovšem pokud máte doma kočku – „útěkářku“, je lepší zavírat dveře. Ostré kočičí drápky za krátko zničí o velmi pevnou síť. Často po nich šplhají nebo si do nich drápky zasekávají.

Sítě proti hmyzu s průlezem pro vašeho čtyřnohého mazlíčka oceníte i vy.

Se sítí proti hmyzu s průlezem pro vašeho čtyřnohého mazlíčka se můžete rozloučit s funkcí vrátného. Kočka či pes si budou prolézat tam či zpět – jak a kdy se jim bude chtít.

Prohlédněte si ještě další řešení sítí proti hmyzu

 

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů