+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Sítě proti hmyzu do francouzských oken

Sítě do francouzských (terasových) oken – efektivní ochrana proti hmyzu v interiéru

Vyrobíme vám síť proti hmyzu na jakékoliv okno, včetně toho francouzského. Nejčastěji dodáváme posuvné sítě, protože nezabírají místo, nechávají široký průchod a působí elegantním dojmem. Umíme i sítě v bezbariérovém provedení (plissé), rolovací i klasické otevírací, i s průchodem pro psy a kočky.

Sítě jsou ze silné síťoviny vyztužené skelnými vlákny a vydrží běžně 15 let. S výběrem vhodného typu sítě vám rádi pomůžeme.

Posuvné sítě na velkých francouzských oknech vypadají prostě skvěle

Posuvné sítě na velkých terasových (francouzských) oknech vypadají prostě skvěle

Posuvná síť – ideální řešení pro francouzská (terasová) okna

Věřte tomu, že posuvná síť je pro terasové okno to pravé ořechové. Kromě našich spokojených zákazníků se na tom shodly i maminky na portálu eMimino. Neuberete si ani centimetr místa z terasového či balkonového prostoru. Tento typ sítě splňuje požadavky i opravdu náročných zákazníků. Posuvná síť je elegantní řešení, které francouzským oknům prostě sluší.

Integrovaná kolečka v rámu sítě zajišťují při manipulaci hladký a tichý chod. Zejména děti budou nadšené, protože je do hlavy nepraští síť vracející se díky pružinovému systému zpět do rámu. Rámy posuvných sítí jsou zavěšeny pomocí vozíků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici a jejich spodní část je vedena ve vodicí liště s těsněním. To umožňuje lehké a nehlučné odsunutí sítě do boku.

Manipulai s posuvnou sítí zvládnou i malé děti. Navíc vám síť neubere nic z místa na balkoně či terase.

Manipulaci s posuvnou sítí zvládnou i malé děti. Navíc vám síť neubere ani píď z místa na balkoně či terase.

Plissé síťě – elegance každým coulem

Pohodlný bezbariérový přístup a elegantní ochranu proti hmyzu zajišťují plisované sítě. Vyrábějí se buď se spodní vodicí lištou nebo jako bezprahové – tzv. NoBarrier, což je řešení sítí do dveří pro lidi na invalidním vozíku. Plissé sítě si pochvalují také majitelé koček. Na klasické pevné sítě totiž kočky rády šplhají a hrají si “s nimi”. Ovšem plissé sítě kočky moc nebaví, protože skládaná látka jim uhýbá. V podstatě jsou něco jako záclona. Ovšem díky skelným a kevlarovým vláknům jsou vysoce odolné.

I vodicí lišty jsou pevné. Můžete s ní jezdit sem a tam a tam a sem každý den po celý rok… a určitě to přestane dřív bavit vás, než by povolila vodicí lišta. Díky japonskému patentu jsou maximálně odolné i při vysoké frekvenci užívání. Za svou dlouhou životnost vděčí právě tomu, že nemají žádný napínací mechanismus.

Elegantní a funkční řešení sítě do francouzského okna - posuvná síť

Elegantní a funkční řešení sítě do francouzského okna – plisé síť

Rolovací sítě – když není místa nazbyt

Tento typ sítí není častým řešením, ale když už si myslíte, že žádnou síť na své francouzské okno nedostanete, zachrání vás právě rolovací sítě. Častěji se volí jako sítě do oken, kdy umožní obyvatelům bytu snadný přístup k vnějším parapetům (praktické využití například při zalévání květin). K rolovacím sítím vám určitě doporučujeme pořídit i elektrické ovládání. Je to zásadní usnadnění manipulace se sítí, protože jinak se budete při každém vstupu na balkon ohýbat k zemi a síť vytahovat a zase zatahovat.

Rolovací síť proti hmyzu na francouzském okně

Rolovací síť proti hmyzu na terasovém (francouzském) okně

Klasické otevírací sítě – když potřebujete funkční síť za výbornou cenu

Otevírací síť proti hmyzu je nejčastější a zároveň nejekonomičtější řešení. Do užších terasových (francouzských) oken se dá bez problému použít, ale už to nevypadá tak dobře, jako třeba plisé nebo posuvná síť. Její výhodou je, že ji snadno otevřete třeba loktem, když nesete tác s jídlem či pitím. Navíc se po vašem průchodu díky pružinám sama zavře. A pokud máte domácí mazlíčky, můžete jim nechat udělat do sítě průlez.

Klasická otevírací síť je spolehlivá a ekonomická varianta, která vyhovuje i nejmenším členům rodiny – snadno se jim otevírá i zavírá

Sítě DOPOS vydrží léta

Vyrábíme, dodáváme a montujeme všechny typy dveřních sítí proti hmyzu. Zajistěte si dokonalou ochranu vašeho bydlení před hmyzem. Ať už máte lodžii, terasu nebo balkon, v létě máte tyto dveře otevřené téměř non-stop. Nabízíme vám vysoce kvalitní a spolehlivé síťové dveře, které jsou prakticky bezúdržbové a vydrží bez problémů 15 let.

Při jejich výrobě používáme kvalitní hliníkové profily a pevnou síťovinu vyztuženou skelnými vlákny. Nestane se vám, že by se síťovina rozpadala nebo že by ji “prožral” drobný hmyz. Naše sítě slouží spolehlivě dlouhá léta i v hájenkách nebo lesních chatách.

Načerpejte inspiraci pro řešení sítí proti hmyzu u terasových (francouzských) oken

Potřebujete novou síť do francouzského okna? Kontaktujte nás a my vám ji vyrobíme na míru

    (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

    Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

    Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů