+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Rolety Den a noc na balkonové dveře i francouzská okna

Rolety Den a noc jsou výborným řešením interiérového stínění. Snoubí se v nich krása s vysokou funkčností. Je to produkt, který vám esteticky nahradí záclony a funkčně závěsy. Skvěle fungují v kuchyních, koupelnách i v obývacích místnostech, kde se hodí právě na francouzská (terasová) okna či jiné rozměrné prosklené plochy.

Za sebou jdoucí pruhy vykouzlí úžasnou hru světla v celé místnosti. Velice jednoduše nastavíte optimální zatemnění či prosvětlení interiéru.

Hravé tahy štětcem na roletě oživí každý interiér.

Hravé tahy štětcem na roletě oživí každý interiér.

Díky kombinaci výhod žaluzií a rolet, kdy si jedněch berou krásu, z druhých praktičnost, si je zamilujete i vy. Přijeďte se na ně podívat do jednoho z našich showroomů. Přesvědčíte se o kvalitě materiálů a vyzkoušíte si jejich funkčnost.

Rolety na dveře – široké, úzké i dlouhé

Často si nevíme rady, jak „zakrýt“ okna, aby interiér působil útulně. Díky roletám Den a noc se z oken i balkonových dveří stane plnohodnotná designová záležitost. Stačí jen dobře sladit interiér s výběrem barvy (případně i dekoru) rolet.

Šířku rolet vyrobíme na míru vašim balkonovým dveřím, případně nakombinujeme více kusů vedle sebe. A pokud už nějaký ten pátek bydlíte a rozhodli jste se pro ně až nyní, není žádný problém s jejich instalací.

Speciální dekor žaluzií DEN a NOC zajistí větší pocit soukromí i při umístění na balkonových dveřích či francouzských oknech.

Speciální dekor žaluzií DEN a NOC zajistí větší pocit soukromí i při umístění na balkonových dveřích či francouzských oknech.

To nejlepší pro i francouzská okna

Věděli jste, že francouzská okna si většina z nás představuje jako velké prosklené posuvné dveře? A přitom je původní význam úplně jiný – malá úzká dlouhá okna (většinou v ložnicích) s mini zábradlíčkem. Umíme udělat rolety den a noc pro obě varianty. Navíc vás u těchto žaluzií nadchne snadná manipulace, která umožňuje plynulou regulaci světla a stínu v interiéru. Vybírat můžete až z 50 barevných odstínů a mnoha různých dekorů.

Roletu Den a noc vyrobíme v maximálním rozměru 2000 mm x 3000 mm.

Ovládání rolet je snadné – pomocí řetízku (funguje to stejně jako u žaluzií). Dokonce si kromě standardního plastového řetízku můžete zvolit kovovou variantu.

Když budete chodit na terasu, stačí roletu vytáhnout. A nezapomeňte dveře doplnit o sítě proti hmyzu

Když budete chodit na terasu, stačí roletu vytáhnout. A nezapomeňte dveře doplnit o sítě proti hmyzu.

Má to i své výhody. Jaké?

 • Zcela nepatrným pohybem si nastavíte míru stínění a soukromí – žádné dlouhé tahání
 • Neulpívá na nich prach jako na klasických žaluziích, jejich údržba je nenáročná – šetří váš čas i nervy
 • Nemusíte přemýšlet, vymýšlet a kombinovat, jaké pořídit záclony či závěsy – šetří další peníze vašeho rodinného rozpočtu

 

Cena rolet Den a noc

Přesnou cenu ovlivňuje spousta faktorů, jako například typ ovládání, rozměr žaluzie a podobně. Cenu stanovíme až po zaměření objektu a ujasnění všech prvků.

Zdarma poradíme

Jestli nevíte, jak přesně se dá umístění rolet Den a noc vyřešit, přijďte se poradit k nám. Nic to nestojí a ušetříte si hodiny tápání a hledání na internetu. Všechno s vámi projdeme a najdeme to pravé řešení. Jsme připraveni na vaše dotazy. Navíc si v našem showroomu můžete žaluzie Den a noc pořádně omrknout.

Načerpejte inspiraci i pro váš domov

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů

  Pevné spojení rámu

  Zasklívací lišty jsou pevně spojené pomocí systému Hoffmanovy rybiny. Robustní spojky zaručují stabilní konstrukci rámu, která dlouhodobě dobře drží tvar. Díky tomu je výrobek odolnější a nevznikají na něm pohledové vady.

   

   

   

  Dřevěná okna Oknotherm jsou vyrobena dílcovou metodou

  Dřevěná okna a dveře jsou vyrobené speciální dílcovou metodou

  Rámy vyrobené dílcovou metodou

  Dřevěné rámy oken a dveří se vyrábí náročnou dílcovou metodou, díky které mají vynikající kvalitu a životnost. Každý díl rámu i křídel se hloubkově ošetřuje proti dřevokazným houbám a hnilobě – dřevo tak vydrží dlouho krásné.

  1) Díly prochází hloubkovou impregnací. Máčíme je v biocidním roztoku, který zaručí, že dřevo nezmodrá ani ho nenapadnou houby nebo hniloba.

  2) Zkompletované rámy máčíme v barevném roztoku, který jim dodá příjemný vzhled.

  3) Finální povrchovou úpravu zajišťuje silná vrstva kvalitní lazury.

  Bezbariérové provedení

  Naše dveře a HS portály mají ultra nízký práh, který instalujeme do jedné roviny s podlahou.

  Díky tomu přirozeně propojíme interiér s terasou – a průchod dveřmi je pohodlný a plynulý.

  Lícování rámu a křídla hliníkového okna Oknotherm

  Ukázka lícování u profilu Heroal W 77

  Hliníková okna Oknotherm lícování

  Lícování oken v detailu

  Vnější plocha rámu a křídlo jsou lícované

  Naše hliníková okna a dveře jsou promyšlené do posledního detailu. Rám a křídlo okna vytvářejí rovinu, která zvenčí působí velmi moderním a estetickým dojmem.

   

  Hliníková okna Oknotherm - velkoformátová

  Velkoformátová okna dodají budově svěží a vzdušný vzhled

  Velkoformátová skla

  Hliníková okna a dveře vám rádi dodáme v rozměru až 2,5 x 3,5 m. Velká skleněná plocha dodá vaší stavbě elegantní a moderní vzhled.

  Maximální velikost zasklené plochy závisí také použitém profilu – každý má jinou nosnost. Hliníkové profily unesou sklo až do hmotnosti 500 kg,

  hliníkové profily LOP (lehkého obvodového pláště) až 1000 kg.

   

  Okna Oknotherm během zimy

  Okna Oknotherm výborně izolují i v tuhých mrazech

  Kvalitní podkladový profil

  Hliníková a plastová okna i dveře dodáváme s vysoce izolačním podkladním profilem z purenitu. Jde o moderní materiál na bázi PUR pěny, který skvěle brání úniku tepla.

  Podkladní profil z purenitu (o tloušťce 50 mm) dosahuje součinitele prostupu tepla Up = 1,45 W/m2 K, v kombinaci s extrudovaným polystyrénem dokonce Up = 0,81 W/m2 K

   

   

  Technicky sražená hrana

  Sklo oken a dveří speciálně obrábíme tak, aby bylo odolnější a snáze se s ním manipulovalo.

  Hrany izolačního skla nejsou řezané, ale technicky sražené. Díky této úpravě na nich nevznikají podlomy a ostrá místa – okna a dveře tak lépe vzdorují tepelnému lomu.

   

   

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A nepustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily třídy A nevpustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily nejvyšší třídy A

  Plastová okna a dveře z naší nabídky mají vysoce kvalitními profily třídy A, které splňují kritéria normy ČSN EN 12608. Silnostěnné profily třídy A dodáváme s garantovanou tloušťkou stěn 3 mm, což jim propůjčuje vynikající izolační vlastnosti. Propouštějí například o 4 dB méně hluku než profily třídy B.

  Navíc jsou také pevnější – profily třídy A mají o 20 % vyšší nosnost a pevnost rohů než profily třídy B. Dosahují také o 12 % nižšího průhybu a kroucení.

   

  Hliníkové opláštění

  Hliníkové opláštění zajistí plastovým oknům Oknotherm vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Chrání plastové rámy před negativními účinky slunečního svitu a vysokých teplot, takže jsou odolnější vůči deformacím. Slouží také jako kovový štít proti kroupám či námraze, které by mohly poškodit povrch rámu.

  Hliníkové profily vám navíc dodáme v kterémkoliv odstínu ze vzorníku RAL barev, takže okno dokonale sladíte se zbytkem stavby. Prášková barva se speciální technikou nanáší na povrch hliníkového pláště a dále ošetřuje, aby zůstala dlouho krásná.

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci plastových oken

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci oken

  Trojité těsnění

  Vybraná plastová okna Oknotherm mají celkem 3 účinná těsnění:

  > 2 dorazová těsnění, která izolují prostor mezi rámem a křídlem okna (čísla 1, 3 na schématu)

  > 1 středové těsnění (č. 2 na schématu), které dělí prostor mezi rámem a křídlem na 2 části

  Středové těsnění vytváří efektivní bariéru vůči hluku i úniku tepla. Okna se středovým těsněním proto mají lepší hodnoty prostupu tepla a zvukové izolace než okna vybavená pouze klasickým dorazovým těsněním.

   

   

  Technicky sražená hrana odstraňuje podlomy a ostré rohy hran, kde je sklo necitlivější na vznik tepelného lomu. Technicky sražená hrana zlepšuje mechanické vlastnosti skla oproti standardně řezanému sklu a zvyšuje bezpečnost při manipulaci se sklem. Jedná se o nadstandartní opracování hrany skla, kterou dodáváme zdarma z výše uvedených důvodů.