+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Rolety Den a noc na balkonové dveře i francouzská okna

Rolety Den a noc jsou výborným řešením interiérového stínění. Snoubí se v nich krása s vysokou funkčností. Je to produkt, který vám esteticky nahradí záclony a funkčně závěsy. Skvěle fungují v kuchyních, koupelnách i v obývacích místnostech, kde se hodí právě na francouzská (terasová) okna či jiné rozměrné prosklené plochy.

Za sebou jdoucí pruhy vykouzlí úžasnou hru světla v celé místnosti. Velice jednoduše nastavíte optimální zatemnění či prosvětlení interiéru.

Hravé tahy štětcem na roletě oživí každý interiér.

Hravé tahy štětcem na roletě oživí každý interiér.

Díky kombinaci výhod žaluzií a rolet, kdy si jedněch berou krásu, z druhých praktičnost, si je zamilujete i vy. Přijeďte se na ně podívat do jednoho z našich showroomů. Přesvědčíte se o kvalitě materiálů a vyzkoušíte si jejich funkčnost.

Rolety na dveře – široké, úzké i dlouhé

Často si nevíme rady, jak „zakrýt“ okna, aby interiér působil útulně. Díky roletám Den a noc se z oken i balkonových dveří stane plnohodnotná designová záležitost. Stačí jen dobře sladit interiér s výběrem barvy (případně i dekoru) rolet.

Šířku rolet vyrobíme na míru vašim balkonovým dveřím, případně nakombinujeme více kusů vedle sebe. A pokud už nějaký ten pátek bydlíte a rozhodli jste se pro ně až nyní, není žádný problém s jejich instalací.

Speciální dekor žaluzií DEN a NOC zajistí větší pocit soukromí i při umístění na balkonových dveřích či francouzských oknech.

Speciální dekor žaluzií DEN a NOC zajistí větší pocit soukromí i při umístění na balkonových dveřích či francouzských oknech.

To nejlepší pro i francouzská okna

Věděli jste, že francouzská okna si většina z nás představuje jako velké prosklené posuvné dveře? A přitom je původní význam úplně jiný – malá úzká dlouhá okna (většinou v ložnicích) s mini zábradlíčkem. Umíme udělat rolety den a noc pro obě varianty. Navíc vás u těchto žaluzií nadchne snadná manipulace, která umožňuje plynulou regulaci světla a stínu v interiéru. Vybírat můžete až z 50 barevných odstínů a mnoha různých dekorů.

Roletu Den a noc vyrobíme v maximálním rozměru 2000 mm x 3000 mm.

Ovládání rolet je snadné – pomocí řetízku (funguje to stejně jako u žaluzií). Dokonce si kromě standardního plastového řetízku můžete zvolit kovovou variantu.

Když budete chodit na terasu, stačí roletu vytáhnout. A nezapomeňte dveře doplnit o sítě proti hmyzu

Když budete chodit na terasu, stačí roletu vytáhnout. A nezapomeňte dveře doplnit o sítě proti hmyzu.

Má to i své výhody. Jaké?

  • Zcela nepatrným pohybem si nastavíte míru stínění a soukromí – žádné dlouhé tahání
  • Neulpívá na nich prach jako na klasických žaluziích, jejich údržba je nenáročná – šetří váš čas i nervy
  • Nemusíte přemýšlet, vymýšlet a kombinovat, jaké pořídit záclony či závěsy – šetří další peníze vašeho rodinného rozpočtu

 

Cena rolet Den a noc

Přesnou cenu ovlivňuje spousta faktorů, jako například typ ovládání, rozměr žaluzie a podobně. Cenu stanovíme až po zaměření objektu a ujasnění všech prvků.

Zdarma poradíme

Jestli nevíte, jak přesně se dá umístění rolet Den a noc vyřešit, přijďte se poradit k nám. Nic to nestojí a ušetříte si hodiny tápání a hledání na internetu. Všechno s vámi projdeme a najdeme to pravé řešení. Jsme připraveni na vaše dotazy. Navíc si v našem showroomu můžete žaluzie Den a noc pořádně omrknout.

Načerpejte inspiraci i pro váš domov

Zadejte nám nezávaznou poptávku

    (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

    Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

    Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů