+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Pergoly Liberec

Pergoly pro Liberec a okolí – volně stojící, ke stěně, s posuvnou i lamelovou střechou

Vyšperkujte si svou zahradu či terasu precizní pergolou. Dodáváme a instalujeme hliníkové pergoly v okolí Liberce, Jablonce nad Nisou i Nového Boru. Hliníkové pergoly se speciální látkou nebo s naklápěcími lamelami spolehlivě chrání před sluncem i deštěm.

Jsou moderní alternativou ke klasickým venkovním markýzám, dřevěným pergolám i zimním zahradám. Hodí se i pro zastínění venkovního posezení u restaurací či kaváren. Samozřejmostí je velký výběr barev, integrované LED osvětlení a provedení na míru. Nabízíme vám

Nevíte, kterou pergolu si zvolit? Obraťte se na nás. Specializujeme se na kvalitní hliníkové pergoly. Jsou elegantní a dají se napojit na chytrou domácnost či ovládat mobilem. Vyrobíme vám ji na míru na centimetr přesně.

Bioklimatická pergola s bočním zastíněním skvěle doplní i váš rodinný dům.

Bioklimatická pergola s bočním zastíněním skvěle doplní i váš rodinný dům.

Proč zvolit hliníkovou pergolu?

 • Jsou vysoce odolné a vypadají víc než dobře.
 • Na terase si v klidu posedíte i v lijáku – u vybraných modelů je 100% voděodolnost.
 • Speciální látka u baldachýnových pergol vás ochrání před škodlivým UV zářením, navíc si udrží perfektní barvu mnoho let.
 • Můžete si ji umístit třeba doprostřed zahrady – některé typy hliníkových pergol jsou samostojné, nemusí se montovat ke zdi domu.
 • Výběr z 10 základních barev a RAL stupnice u konstrukce a až 250 barevných variací u látky – navíc látka může mít různou barvu na vnitřní a vnější straně
 • Pro zastínění extra velkých ploch spojíme až 3 hliníkové pergoly k sobě a je to. I při jejich spojení je stále garantována 100% voděodolnost.

Hitem letošní sezóny je jednoznačně pergola Artosi, která vyniká nejen svým designem, ale hlavně mixem těch nejlepších vlastností hliníkových pergol.

Hliníkové pergoly vypadají opravdu dobře. Inspirujte se v naší fotogalerii

Kromě pergoly vám nainstalujeme také markýzy či venkovní stínění. Působíme po celých východních Čechách. Naši práci uvidíte nejen v Hradci Králové či Pardubicích, ale také v Praze, Liberci a Třebechovicích. Stavíme pergoly ke zdi a umíme udělat i markýzu na roubenku. Pokud chcete svému domu dopřát to nejlepší, využijte kontaktní formulář a ozvěte se nám.

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů