Pobočka Přelouč má v pátek 29.9. zavřeno. Děkujeme za pochopení.

+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Hliníkové a bioklimatické pergoly Praha

Hliníkové bioklimatické pergoly dodáváme a instalujeme v Praze i okolí. Ke každému rodinnému i bytovému domu, dokonce i pro kavárenskou či restaurační zahrádku, navrhneme pergolu na míru. Nabídka pergol zahrnuje všechny typy – pergoly se speciální látkou (baldachýnové pergoly) i pergoly s naklápěcími lamelami, které fungují podobně jako střecha a ochrání vás před deštěm i ostrými slunečními paprsky.

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás, řekneme vám všechna pro a proti jednotlivých typů pergol. Pokud potřebujete atypické rozměry, není to problém. Vyrobíme vám pergolu na centimetr přesně. Potřebujete pergoly vidět? Tak přijeďte do našeho showroomu ve Slaném, kde si rovnou vyzkoušíte i jejich funkce.

Hliníkové pergoly jsou moderní alternativou ke klasickým venkovním markýzám, dřevěným pergolám i zimním zahradám. Mají variabilní rozměry, které přizpůsobíme přímo vašemu venkovnímu prostoru. Stavím pergoly u zdi i volně stojící. Nadchne vás velký výběr barev, integrované LED osvětlení a možnosti další doplňkové výbavy.

Bioklimatická pergola s naklápěcími lamelami je skvělým doplňkem vašeho domu - garantují příjemné posezení po celé léto.

Bioklimatická pergola s naklápěcími lamelami je skvělým doplňkem vašeho domu – garantují příjemné posezení po celé léto.

 

Artosi – nejprodávanější pergola letošní sezóny

Pergola Artosi patři mezi technicky nejvyspělejší pergoly, nejen proto je hvězdou letošní sezóny. Je to nejmodernější hliníková pergola s naklápěcími lamelami na trhu a je dokonalým designovým skvostem. Výhodou je, že jsou lamely rozdělené na nezávislé sekce. Dají se tedy individuálně ovládat podle aktuální pozice slunce.

Další plusy pro Artosi

 • Celohliníková konstrukce je chráněná odolnou strukturovanou barvou, která podtrhne její výjimečný vzhled.
 • Maximálně variabilní – dáte ji, kam potřebujete. Buď bude fungovat jako volně stojící doplněk na vaší zahradě, nebo s kotvením do zdi jako střecha terasy vašeho domu.
 • Pohodlné ovládání – pomocí stylového dálkového ovladače nebo mobilu budete mít pergolu Artosi doslova pod palcem. Samozřejmostí je i napojení na systém chytré domácnosti Somfy.
 • Dodáváme ji se zárukou 5 let.

Pergola Artosi s LED osvětlením a bočním stíněním vykouzlí útulné zákoutí i v podvečer.

Pergola Artosi s LED osvětlením a bočním stíněním vykouzlí útulné zákoutí i v podvečer.

Proč zvolit hliníkovou bioklimatickou pergolu?

 • Dobře vypadá, je vysoce odolná a má dlouhou životnost.
 • U vybraných modelů si na terase v klidu posedíte i v lijáku – jsou 100% voděodolné.
 • Baldachýnové pergoly mají speciální látky s ochranou před škodlivým UV zářením. Navíc si udrží perfektní barvu mnoho let.
 • Tento typ pergoly umístíte libovolně – buď ke zdi domu, nebo třeba doprostřed zahrady (samostojné typy pergol).
 • Potřebujete zastínit gigantický prostor? Žádný problém. Spojíme až 3 hliníkové pergoly k sobě.

Hliníková pergola se bude skvěle vyjímat i na vaší zahradě. Inspirujte se v naší fotogalerii

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů