+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Hliníkové a bioklimatické pergoly Pardubice

Hliníkové bioklimatické pergoly dodáváme a instalujeme v Pardubicích i okolí. Máme bohatou nabídku všech typů pergol, které váš dům prostě potřebuje. Nechybí ani hliníkové pergoly se speciální látkou (baldachýnové pergoly) nebo pergoly s naklápěcími lamelami, které fungují podobně jako střecha a ochrání vás před deštěm i ostrými slunečními paprsky.

Výběr je opravdu pestrý a každá pergola má své pro a proti – obraťte se na nás. Naši specialisté vám poradí. Pergolu vám vyrobíme na míru, na centimetr přesně. Nebo rovnou přijeďte do našeho showroomu v Přelouči, kde si pergoly prohlédnete a rovnou i vyzkoušíte jejich funkce.

Hliníkové pergoly jsou moderní alternativou ke klasickým venkovním markýzám, dřevěným pergolám i zimním zahradám. Díky jejich variabilním rozměrům s nimi pohodlně zastíníte malou i velkou terasu, své využití najdou i jako stínění venkovního posezení restaurací či hotelů. Nadchne vás velký výběr barev, integrované LED osvětlení a hlavně provedení na míru.

Bioklimatická pergola s bočním zastíněním skvěle doplní i váš rodinný dům. Bioklimatická pergola s bočním zastíněním skvěle doplní i váš rodinný dům.[/caption]

Artosi – nejprodávanější pergola letošní sezóny

Každý sortiment má svůj hit, u pergol to není jinak. Hvězdou letošní sezóny je jednoznačně Artosi. Pokud chcete zazářit, pořiďte si ke svému domu právě tuto bioklimatickou pergolu. V Pardubicích jsme jich už pár nainstalovali a jejich majitelé chválou nešetří. Proč? 

 • Je to nejmodernější hliníková pergola s lamelami na trhu a je dokonalým designovým skvostem. 
 • Naklápěcí lamely její střechy jsou rozdělené na nezávislé sekce. Dají se individuálně ovládat podle aktuální pozice slunce.
 • Celohliníková konstrukce je chráněná odolnou strukturovanou barvou, která podtrhne její výjimečný vzhled.
 • Maximálně variabilní – dáte ji, kam potřebujete. Buď bude fungovat jako volně stojící doplněk na vaší zahradě, nebo s kotvením do zdi jako střecha terasy vašeho domu.
 • Pohodlné ovládání – pomocí stylového dálkového ovladače nebo mobilu budete mít pergolu Artosi doslova pod palcem. Samozřejmostí je i napojení na systém chytré domácnosti Somfy.
 • Dodáváme ji se zárukou 5 let.

Pergola Artosi a vířivka? Dokonalá dvojka, nemyslíte?

Pergola Artosi a vířivka? Dokonalá dvojka, nemyslíte?

 

Proč zvolit hliníkovou bioklimatickou pergolu?

 • Dobře vypadá, je vysoce odolná a má dlouhou životnost.
 • U vybraných modelů si na terase v klidu posedíte i v lijáku – jsou 100% voděodolné.
 • Baldachýnové pergoly mají speciální látky s ochranou před škodlivým UV zářením. Navíc si udrží perfektní barvu mnoho let.
 • Tento typ pergoly umístíte libovolně – buď ke zdi domu, nebo třeba doprostřed zahrady (samostojné typy pergol).
 • Potřebujete zastínit gigantický prostor? Žádný problém. Spojíme až 3 hliníkové pergoly k sobě.

Hliníková pergola se bude skvěle vyjímat i na vaší zahradě. Inspirujte se v naší fotogalerii

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů