Pobočka Přelouč má v pátek 29.9. zavřeno. Děkujeme za pochopení.

+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Hliníkové a bioklimatické pergoly České Budějovice

Dodáváme a instalujeme hliníkové i bioklimatické pergoly v okolí Českých Budějovic. Vybírat můžete hliníkové pergoly se speciální látkou (baldachýnové pergoly) nebo s naklápěcími lamelami, které vás spolehlivě ochrání před sluncem i deštěm.

Hliníkové pergoly jsou moderní alternativou ke klasickým venkovním markýzám, dřevěným pergolám i zimním zahradám. Díky jejich variabilním rozměrům s nimi pohodlně zastíníte malou i velkou terasu, své využití najdou i jako stínění venkovního posezení restaurací či hotelů. Nadchne vás velký výběr barev, integrované LED osvětlení a hlavně provedení na míru.

Výběr je veliký a každá pergola má svoje pro a proti – obraťte se na nás. Naši specialisté vám poradí. Pergolu vám vyrobíme na míru, na centimetr přesně.

Bioklimatická pergola s bočním zastíněním skvěle doplní i váš rodinný dům.

Bioklimatická pergola s bočním zastíněním skvěle doplní i váš rodinný dům.

Artosi – hvězda mezi hliníkovými pergolami

Pokud chcete zazářit, pořiďte si na zahradu opravdovou hvězdu mezi bioklimatickými pergolami – Artosi. Jedna z nejmodernějších hliníkových pergol s lamelami na trhu je technickým i designovým skvostem. Dodáváme ji se zárukou 5 let. Její celohliníková konstrukce je chráněná vysoce odolnou luxusní strukturovanou barvou.

Důvody, proč si ji pořídit

 • Naklápěcí lamely její střechy jsou rozdělené na nezávislé sekce. Dají se individuálně ovládat podle aktuální pozice slunce.
 • Maximálně variabilní – dáte ji, kam potřebujete. Buď bude fungovat jako volně stojící doplněk na vaší zahradě, nebo s kotvením do zdi jako střecha terasy vašeho domu.
 • Pohodlné ovládání – pomocí stylového dálkového ovladače nebo mobilu budete mít pergolu Artosi doslova pod palcem. Samozřejmostí je i napojení na systém chytré domácnosti Somfy.

Nádherná a praktická - pergola Artosi. Díky integrovanému LED osvětlení vypadá skvěle i v noci. Nádherná a praktická hliníková pergola Artosi u domu v Českých Budějovicích. Díky integrovanému LED osvětlení vypadá skvěle i v noci.

Proč zvolit hliníkovou bioklimatickou pergolu?

 • Dobře vypadá, je vysoce odolná a má dlouhou životnost.
 • U vybraných modelů si na terase v klidu posedíte i v lijáku – jsou 100% voděodolné.
 • Baldachýnové pergoly mají speciální látky s ochranou před škodlivým UV zářením. Navíc si udrží perfektní barvu mnoho let.
 • Tento typ pergoly umístíte libovolně – buď ke zdi domu, nebo třeba doprostřed zahrady (samostojné typy pergol).
 • Potřebujete zastínit gigantický prostor? Žádný problém. Spojíme až 3 hliníkové pergoly k sobě.

Hliníková pergola se bude skvěle vyjímat i na vaší zahradě. Inspirujte se v naší fotogalerii

Zadejte nám nezávaznou poptávku

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů