+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Elektrické venkovní žaluzie

Dodáváme venkovní žaluzie s el. motorem

Oblíbíte si je, protože:

 • Stačí stisknout tlačítko a žaluzie ovládáte třeba od psacího stolu nebo ze sedačky v obýváku.
 • Modely s chytrými čidly dokáží plynně regulovat světlo v domě.
 • Získáte naprosté soukromí hned a kdykoliv to potřebujete – při spuštěných a zatažených žaluziích máte 100% soukromí. Zvědaví sousedé si budou muset najít jiný objekt zájmu.
 • Při náhlé změně počasí nebudete obíhat všechna okna a vytahovat žaluzie, aby se jim nic nestalo. Stačí přejetí rukou na chytrém telefonu nebo Somfy ovladači a žaluzie se vytáhnou samy.
 • Venkovní žaluzie vám doma navíc zajistí lepší tepelnou pohodu – v zadržení tepla jsou až 10x účinnější než klasické vnitřní žaluzie. Teplo dovnitř jednoduše nepustí.

Venkovní žaluzie s motorem na novostavbě RD u Pardubic

Venkovní žaluzie s motorem na novostavbě RD.

Dotace na venkovní žaluzie a rolety

Víte, že od 15. 10. 2018 můžete z programu Nová zelená úsporám získat dotace na venkovní žaluzie a rolety až 1000 Kč/m2 z plochy okna.

Vyberte si ze 3 typů elektricky ovládaných žaluzií

Žaluzie se od sebe liší tvarem lamel, hlučností při větru a cenou.

Venkovní žaluzie Cetta jsou nejprodávanějším typem – jsou ideálním zastíněním menších ploch rodinných domů či administrativních budov. Lamely si můžete vybrat ze tří šířek – 50, 65 a 80 mm. Žaluzie s nejširší lamelou představují zároveň účinnou ochranu od venkovního hluku, jsou zpevněné hliníkovými vodicími lištami a odolné vůči větru.

Venkovní žaluzie Zetta jsou technicky nejvyspělejší – skvělá volba pro zastínění velký skleněných ploch rodinných domů či administrativních budov. Lamely jsou zahnuty do tvaru písmene Z, díky čemuž vytvoří kompaktní vrstvu. Skvěle chrání interiér nejen před světlem, ale také hlukem a nečistotami. Navíc mají vlisovanou gumu po celé délce lamely, která zvyšuje termoregulační efekt.

Venkovní žaluzie Setta vynikají oblými tvary – jejich lamely mají tvar písmene “S“. Tvoří perfektní ochranu před přehříváním interiéru. Stabilitu žaluziím zajišťují hliníkové vodicí lišty. Můžete si vybrat ze dvou šíří lamel – 65 a 90 mm.

S výběrem vhodného typu venkovního stínění vám poradíme. Spojte se s námi a společně vybereme tu nejlepší variantu.

Venkovní žaluzie dotváří vzhled domu, jejich barvu volte s rozvahou. Nejoblíbenější je stříbrná barva.

Držíme minutu ticha za ovládací kliky

Řekněte poslední sbohem ovládacím klikám i jednotlivým ovladačům u každého okna. S dálkově ovládanými žaluziemi či roletami se vám otevře svět maximálního komfortu. Stačí chytrý telefon a budete žaluzie ovládat plynule a bezpečně pomocí jednoho přejetí prstem po displeji.

Instalujeme venkovní stínění s pohonem Somfy

 • potěší vás svým tichým provozem
 • v nabídce jsou i nezávislé pohony z řady WireFreeTM, které pro svůj provoz využívají baterie nebo solární energii
 • se Somfy si nastavíte automatizované stínění, kdy se žaluzie pohybují v pravidelných intervalech. Ani vaši sousedé nebudou tušit, že jste na dovolené v zahraničí, natož pak zloději a další podvratní živlové
 • nadstandardní záruka 5 let

Dálkový ovladač Somfy má elegantní moderní design

Systém chytré domácnosti umí účinně propojit všechny prvky domu

Díky systému Somfy Tahoma můžete jedním dálkovým ovladačem nebo aplikací v mobilním telefonu ovládat všechna zařízení, které doma napojíte na internet – jak venkovní a vnitřní stínění, tak osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

 

Co dokážeme připojit a ovládat se Somfy

Nástěnné ovladače od SOMFY budou slušet i vašemu interiéru

V Somfy vylepšili dosavadní ovladače a vypustili do světa novou verzi SMOOVE 1 RTS. Díky tomu můžete vybírat až 3 barevná provedení nástěnných ovladačů a 8 barev rámečků. Výhodou je, že nástěnné ovladače a rámečky můžete libovolně nakombinovat – vytvoříte si ovladač na míru.

Nástěnné ovladače si můžete libovolně nakombinovat

Dobrá rada na závěr… 

Myslete na osazení venkovního stínění už před stavbou. Pouze 10 – 15 % projektů počítá s dostatkem místa pro složení lamel venkovních žaluzií nad oknem. Většinou je potřeba až 16 cm a více.

Fotogalerie domů s žaluziemi na motor

Chcete elektrické venkovní žaluzie? Napište nám

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů