+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Elektrické venkovní žaluzie

Dodáváme venkovní žaluzie s el. motorem

Oblíbíte si je, protože:

 • Stačí stisknout tlačítko a žaluzie ovládáte třeba od psacího stolu nebo ze sedačky v obýváku.
 • Modely s chytrými čidly dokáží plynně regulovat světlo v domě.
 • Získáte naprosté soukromí hned a kdykoliv to potřebujete – při spuštěných a zatažených žaluziích máte 100% soukromí. Zvědaví sousedé si budou muset najít jiný objekt zájmu.
 • Při náhlé změně počasí nebudete obíhat všechna okna a vytahovat žaluzie, aby se jim nic nestalo. Stačí přejetí rukou na chytrém telefonu nebo Somfy ovladači a žaluzie se vytáhnou samy.
 • Venkovní žaluzie vám doma navíc zajistí lepší tepelnou pohodu – v zadržení tepla jsou až 10x účinnější než klasické vnitřní žaluzie. Teplo dovnitř jednoduše nepustí.

Venkovní žaluzie s motorem na novostavbě RD u Pardubic

Venkovní žaluzie s motorem na novostavbě RD.

Dotace na venkovní žaluzie a rolety

Víte, že od 15. 10. 2018 můžete z programu Nová zelená úsporám získat dotace na venkovní žaluzie a rolety až 1000 Kč/m2 z plochy okna.

Vyberte si ze 3 typů elektricky ovládaných žaluzií

Žaluzie se od sebe liší tvarem lamel, hlučností při větru a cenou.

Venkovní žaluzie Cetta jsou nejprodávanějším typem – jsou ideálním zastíněním menších ploch rodinných domů či administrativních budov. Lamely si můžete vybrat ze tří šířek – 50, 65 a 80 mm. Žaluzie s nejširší lamelou představují zároveň účinnou ochranu od venkovního hluku, jsou zpevněné hliníkovými vodicími lištami a odolné vůči větru.

Venkovní žaluzie Zetta jsou technicky nejvyspělejší – skvělá volba pro zastínění velký skleněných ploch rodinných domů či administrativních budov. Lamely jsou zahnuty do tvaru písmene Z, díky čemuž vytvoří kompaktní vrstvu. Skvěle chrání interiér nejen před světlem, ale také hlukem a nečistotami. Navíc mají vlisovanou gumu po celé délce lamely, která zvyšuje termoregulační efekt.

Venkovní žaluzie Setta vynikají oblými tvary – jejich lamely mají tvar písmene “S“. Tvoří perfektní ochranu před přehříváním interiéru. Stabilitu žaluziím zajišťují hliníkové vodicí lišty. Můžete si vybrat ze dvou šíří lamel – 65 a 90 mm.

S výběrem vhodného typu venkovního stínění vám poradíme. Spojte se s námi a společně vybereme tu nejlepší variantu.

Venkovní žaluzie dotváří vzhled domu, jejich barvu volte s rozvahou. Nejoblíbenější je stříbrná barva.

Držíme minutu ticha za ovládací kliky

Řekněte poslední sbohem ovládacím klikám i jednotlivým ovladačům u každého okna. S dálkově ovládanými žaluziemi či roletami se vám otevře svět maximálního komfortu. Stačí chytrý telefon a budete žaluzie ovládat plynule a bezpečně pomocí jednoho přejetí prstem po displeji.

Instalujeme venkovní stínění s pohonem Somfy

 • potěší vás svým tichým provozem
 • v nabídce jsou i nezávislé pohony z řady WireFreeTM, které pro svůj provoz využívají baterie nebo solární energii
 • se Somfy si nastavíte automatizované stínění, kdy se žaluzie pohybují v pravidelných intervalech. Ani vaši sousedé nebudou tušit, že jste na dovolené v zahraničí, natož pak zloději a další podvratní živlové
 • nadstandardní záruka 5 let

Dálkový ovladač Somfy má elegantní moderní design

Systém chytré domácnosti umí účinně propojit všechny prvky domu

Díky systému Somfy Tahoma můžete jedním dálkovým ovladačem nebo aplikací v mobilním telefonu ovládat všechna zařízení, které doma napojíte na internet – jak venkovní a vnitřní stínění, tak osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

 

Co dokážeme připojit a ovládat se Somfy

Nástěnné ovladače od SOMFY budou slušet i vašemu interiéru

V Somfy vylepšili dosavadní ovladače a vypustili do světa novou verzi SMOOVE 1 RTS. Díky tomu můžete vybírat až 3 barevná provedení nástěnných ovladačů a 8 barev rámečků. Výhodou je, že nástěnné ovladače a rámečky můžete libovolně nakombinovat – vytvoříte si ovladač na míru.

Nástěnné ovladače si můžete libovolně nakombinovat

Dobrá rada na závěr… 

Myslete na osazení venkovního stínění už před stavbou. Pouze 10 – 15 % projektů počítá s dostatkem místa pro složení lamel venkovních žaluzií nad oknem. Většinou je potřeba až 16 cm a více.

Fotogalerie domů s žaluziemi na motor

Chcete elektrické venkovní žaluzie? Napište nám

  (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

  Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

  Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů

  Pevné spojení rámu

  Zasklívací lišty jsou pevně spojené pomocí systému Hoffmanovy rybiny. Robustní spojky zaručují stabilní konstrukci rámu, která dlouhodobě dobře drží tvar. Díky tomu je výrobek odolnější a nevznikají na něm pohledové vady.

   

   

   

  Dřevěná okna Oknotherm jsou vyrobena dílcovou metodou

  Dřevěná okna a dveře jsou vyrobené speciální dílcovou metodou

  Rámy vyrobené dílcovou metodou

  Dřevěné rámy oken a dveří se vyrábí náročnou dílcovou metodou, díky které mají vynikající kvalitu a životnost. Každý díl rámu i křídel se hloubkově ošetřuje proti dřevokazným houbám a hnilobě – dřevo tak vydrží dlouho krásné.

  1) Díly prochází hloubkovou impregnací. Máčíme je v biocidním roztoku, který zaručí, že dřevo nezmodrá ani ho nenapadnou houby nebo hniloba.

  2) Zkompletované rámy máčíme v barevném roztoku, který jim dodá příjemný vzhled.

  3) Finální povrchovou úpravu zajišťuje silná vrstva kvalitní lazury.

  Bezbariérové provedení

  Naše dveře a HS portály mají ultra nízký práh, který instalujeme do jedné roviny s podlahou.

  Díky tomu přirozeně propojíme interiér s terasou – a průchod dveřmi je pohodlný a plynulý.

  Lícování rámu a křídla hliníkového okna Oknotherm

  Ukázka lícování u profilu Heroal W 77

  Hliníková okna Oknotherm lícování

  Lícování oken v detailu

  Vnější plocha rámu a křídlo jsou lícované

  Naše hliníková okna a dveře jsou promyšlené do posledního detailu. Rám a křídlo okna vytvářejí rovinu, která zvenčí působí velmi moderním a estetickým dojmem.

   

  Hliníková okna Oknotherm - velkoformátová

  Velkoformátová okna dodají budově svěží a vzdušný vzhled

  Velkoformátová skla

  Hliníková okna a dveře vám rádi dodáme v rozměru až 2,5 x 3,5 m. Velká skleněná plocha dodá vaší stavbě elegantní a moderní vzhled.

  Maximální velikost zasklené plochy závisí také použitém profilu – každý má jinou nosnost. Hliníkové profily unesou sklo až do hmotnosti 500 kg,

  hliníkové profily LOP (lehkého obvodového pláště) až 1000 kg.

   

  Okna Oknotherm během zimy

  Okna Oknotherm výborně izolují i v tuhých mrazech

  Kvalitní podkladový profil

  Hliníková a plastová okna i dveře dodáváme s vysoce izolačním podkladním profilem z purenitu. Jde o moderní materiál na bázi PUR pěny, který skvěle brání úniku tepla.

  Podkladní profil z purenitu (o tloušťce 50 mm) dosahuje součinitele prostupu tepla Up = 1,45 W/m2 K, v kombinaci s extrudovaným polystyrénem dokonce Up = 0,81 W/m2 K

   

   

  Technicky sražená hrana

  Sklo oken a dveří speciálně obrábíme tak, aby bylo odolnější a snáze se s ním manipulovalo.

  Hrany izolačního skla nejsou řezané, ale technicky sražené. Díky této úpravě na nich nevznikají podlomy a ostrá místa – okna a dveře tak lépe vzdorují tepelnému lomu.

   

   

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A mají silnější stěny

  Plastové profily třídy A nepustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily třídy A nevpustí dovnitř hluk ani chlad

  Plastové profily nejvyšší třídy A

  Plastová okna a dveře z naší nabídky mají vysoce kvalitními profily třídy A, které splňují kritéria normy ČSN EN 12608. Silnostěnné profily třídy A dodáváme s garantovanou tloušťkou stěn 3 mm, což jim propůjčuje vynikající izolační vlastnosti. Propouštějí například o 4 dB méně hluku než profily třídy B.

  Navíc jsou také pevnější – profily třídy A mají o 20 % vyšší nosnost a pevnost rohů než profily třídy B. Dosahují také o 12 % nižšího průhybu a kroucení.

   

  Hliníkové opláštění

  Hliníkové opláštění zajistí plastovým oknům Oknotherm vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Chrání plastové rámy před negativními účinky slunečního svitu a vysokých teplot, takže jsou odolnější vůči deformacím. Slouží také jako kovový štít proti kroupám či námraze, které by mohly poškodit povrch rámu.

  Hliníkové profily vám navíc dodáme v kterémkoliv odstínu ze vzorníku RAL barev, takže okno dokonale sladíte se zbytkem stavby. Prášková barva se speciální technikou nanáší na povrch hliníkového pláště a dále ošetřuje, aby zůstala dlouho krásná.

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Trojité těsnění zaručí vysoký stupeň ochrany

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci plastových oken

  Kvalitní těsnění zlepšuje izolaci oken

  Trojité těsnění

  Vybraná plastová okna Oknotherm mají celkem 3 účinná těsnění:

  > 2 dorazová těsnění, která izolují prostor mezi rámem a křídlem okna (čísla 1, 3 na schématu)

  > 1 středové těsnění (č. 2 na schématu), které dělí prostor mezi rámem a křídlem na 2 části

  Středové těsnění vytváří efektivní bariéru vůči hluku i úniku tepla. Okna se středovým těsněním proto mají lepší hodnoty prostupu tepla a zvukové izolace než okna vybavená pouze klasickým dorazovým těsněním.

   

   

  Technicky sražená hrana odstraňuje podlomy a ostré rohy hran, kde je sklo necitlivější na vznik tepelného lomu. Technicky sražená hrana zlepšuje mechanické vlastnosti skla oproti standardně řezanému sklu a zvyšuje bezpečnost při manipulaci se sklem. Jedná se o nadstandartní opracování hrany skla, kterou dodáváme zdarma z výše uvedených důvodů.