+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Dopos na FOR HABITAT

1 ocenění, 4 dny, 7 lidí a 730 konzultací. To byl veletrh For Habitat

Plisované sítě a žaluzie

Jé, to je boží. To jsme často slýchali, když lidé zahlédli barevná plisé nebo žaluzie.

Plisé hrálo prim v zájmu lidí u našeho veletržního stánku. A my i chápeme proč. Plisé je elegantní, hodí se do každého interiéru a pasuje do každého okna. Když funguje jako žaluzie, je na výběr nepřeberné množství dekorů. Když funguje jako síť proti hmyzu do dveří, je elegantní, praktické a bezbariérové. A je ze speciální odolné látky, nikoliv papíru, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Sítě proti hmyzu

Největší ohlas sklidily plisované sítě na dveře. Kromě toho, že nemají práh, nevyžadují údržbu a vydrží léta. Navíc jdou jednoduše během vteřiny „vycvaknout“ ze dveří, takže nezužují průchod potřebný třeba k nastěhování kusu nábytku na terasu.

Žaluzie Kreativ

Lidé mají žaluzie zažité jako nutnou, ale nudnou věc do okna. To jsme se rozhodli změnit. A těší náš, že jsme nejen od žen často zaslechli „jé, to je boží„. Přidáváme malou ochutnávku.

Venkovní žaluzie

Hodně lidí už přicházelo rovnou s plány domu, a jsme mohli rovnou dobře poradit, jaké žaluzie vybrat. Hlavně u ovládání všechny překvapilo, že s elektrickým pohonem mají žaluzie delší životnost, než s klikou. Protože motor, na rozdíl od člověka navíjí žaluzii plynule a nikdy silou nepřetáhne návin.

Ocenění odbornou porotou

Třešínkou na dortu je pro nás ocenění expozice odbornou porotou. Za jeho návrh děkujeme Jarmile Vavřínkové.

A milý stánku, co s tebou? Že jsi nám i návštěvníkům tak dobře sloužil, rozebereme tě a dáme do showroomu. Přijďte, na ploše 3 velkých bytů si všechno vyzkoušíte a vyberete ze stovek dekorů.

 

Řešíte doma, co a jak zastínit? Napište našim technikům, vymyslíme to

 

Zdarma pro Vás zpracujeme nabídku, nebo představíme všechny dostupné produkty. na Vaše požadavky či podněty budeme reagovat v co nejkratším termínu.

6 + 10 =