+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

Dveřní síť proti hmyzu s průlezem pro psy i kočky

Vyrábíme, dodáváme a montujeme dveřní sítě s průlezem pro psy a kočky. Vyrobíme vám síť na každé dveře – ať jsou ze dřeva, plastu nebo hliníku. Při výrobě sítí pro psy používáme kvalitní a pevné hliníkové profily a speciální pevnější sítě Petscreen. Standardně děláme průlezy pro psy s výškou v kohoutku do 30 cm. To znamená, že kokršpaněl běžného vzrůstu se do tohoto průlezu vleze.

Sítě vyrábíme vždy na míru a pro konkrétní rozměr dveří. Sítě Dopos jsou prakticky bezúdržbové a vydrží bez problémů 15 let.

Velikost průlezu sítí je omezena, protože i síťové dveře mají určitou nosnost a pevnost. Příliš velký otvor by narušil jejich stabilitu i funkčnost.

Vyrobíme síť s průlezem pro kočky i psy (s výškou v kohoutku do 30 cm)

Síťovina PETSCREEN je odolná proti plácání psí tlapkou. Pokud máte vzrostlého labradora, může si říkat o “povolení vstupu” domů právě „bouchnutím“ do dveřní sítě a vy můžete být v klidu – dveřní síť je na to dělaná.

A kočičky? Těm v pohodě postačí průlez. Nicméně, všichni známe kočky. Pokud kočka bude ignorovat průlez a bude po síti celý den skákat a šplhat po ní, tak síťka časem jejím ostrým drápkům neodolá. Jednoduše řečeno, kočky berou pevnou síť jako super hračku. Občas je proto nutné zvolit rolovací nebo pružnou plisé síť, která bude kočce uhýbat a nebude se po ní dát dobře šplhat. Většinou to kočku přestane bavit a nechá síť být.

Sítě s průlezem pro psy se hodí na všechny typy balkonových či terasových dveří. Stačí si jen vybrat barvu sítě a rámu.

Podívejte se na naše sítě s průlezem

Vyrábíme také sítě do oken, i do těch střešních. A kdybyste chtěli vědět, jestli třeba zasíláme sítě poštou, jak si je případně sami zaměříte nebo jestli musíte při jejich instalaci vrtat do rámu okna, přečtěte odpovědi na nejčastější dotazy ohledně sítí proti hmyzu.

Cenová nabídka zdarma
Působíme ve východních Čechách, Olomouci, Praze a Liberci (na ose Hradec Králové - Třebechovice p.O. - Pardubice - Kolín - Poděbrady - Praha - Liberec).

Inspirovali jsme vás? Zadejte nám nezávaznou poptávku

    (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

    Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

    Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů