+420 466 672 333 dopos@dopos.cz

NoBarrier plissé sítě proti hmyzu

Ideální síť proti hmyzu pro lidi na invalidním vozíku

Plissé síť NOBARRIER je díky bezprahovému řešení (přechod vysoký pouze 3 mm) a posuvnému otvírání tou nejlepší variantou pro všechny lidi na invalidním vozíku. Jsou nejen moderním doplňkem vašeho domu, ale také vysoce funkčním a praktickým prvkem, který vás spolehlivě ochrání proti hmyzu. Hodí se jak do otvorů pro balkony a terasy, tak pro francouzská okna či zimní zahrady – díky skládané síťovině bez problémů pokryjí i okna velkých rozměrů.

Sítě vyrábíme ze skelných vláken potažených plastem a vyztužených kevlarovými vlákny. Díky tomu je zachována jejich maximální pružnost a vysoká odolnost. Profily jsou z extrudovaného hliníku.

Hladkou manipulaci se sítí zabezpečuje důmyslný řetězový mechanismus podle japonského patentu. Není totiž potřeba žádných navíjecích strun, proto je síť v každé poloze stabilní, nevrací se. Otevírání i zavírání je snadné jak pro malé děti, tak pro tělesně postižené. Navíc síť můžou otevírat či zavírat kdekoliv mimo madla (nahoře i dole) – síť je pevná, nijak se nezkříží.

Síť můžete na zimu velice jednoduše uklidit do sklepa – lze ji totiž jen vycvaknout z fixačních klipů rámu a uschovat. V létě ji opět stejně snadno nacvaknete zpět a bude jako nová. Trvá to cca 20 vteřin a váha jednoho segmentu sítě nepřesahuje 4 kg.

Cenová nabídka zdarma
Působíme ve východních Čechách, Olomouci, Praze a Liberci (na ose Hradec Králové - Třebechovice p.O. - Pardubice - Kolín - Poděbrady - Praha - Liberec).

Inspirační fotogalerie plisé sítí do dveří

Vyrábíme také sítě do oken, i do těch střešních. A kdybyste chtěli vědět, jestli třeba zasíláme sítě poštou, jak si je případně sami zaměříte nebo jestli musíte při jejich instalaci vrtat do rámu okna, přečtěte odpovědi na nejčastější dotazy ohledně sítí proti hmyzu.

Inspirovali jsme vás? Zadejte nám nezávaznou poptávku

    (můžete připojit více souborů najednou, max. 10 Mb)

    Tučně zvýrazněné položky jsou povinné.

    Vaše údaje nikomu nepředáváme. Ochrana osobních údajů